GwiazdyMarianna Gierszewska pokazała ciało 9 tygodni po porodzie. Fanka: "Najprawdziwszy profil na Instagramie"

Marianna Gierszewska pokazała ciało 9 tygodni po porodzie. Fanka: "Najprawdziwszy profil na Instagramie"

Marianna Gierszewska nie wstydzi się swojego ciała po ciąży
Marianna Gierszewska nie wstydzi się swojego ciała po ciąży
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
13.11.2021 16:46

Marianna Gierszewska jest propagatorką ruchu body positive. Na swoim profilu na Instagramie nie używa filtrów i pokazuje rzeczywistość taką, jaką ona faktycznie jest. Teraz aktorka podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widać, jak wygląda jej ciało zaledwie 9 tygodni po porodzie.

Marianna Gierszewska jest jedną z najbardziej prawdziwych gwiazd w mediach społecznościowych. Zdjęcia, które publikuje na swoim instagramowym profilu, nie są precyzyjnie wyreżyserowane ani przepuszczone przez upiększające filtry. Aktorka woli pokazywać całą prawdę. Na większości fotografii pozuje bez makijażu, pokazuje niedoskonałości swojego ciała i w pełni je akceptuje. Gierszewska od 2016 ma również stomię i jej celem jest zburzenie społecznego tabu z nią związanym. Teraz artystka pokazuje dodatkowo prawdziwy obraz macierzyństwa. 

Marianna Gierszewska pokazała, jak ciąża zmieniła jej ciało 

Marianna Gierszewska i jej mąż Miłosz doczekali się syna Ignacego, który przyszedł na świat pod koniec sierpnia. Od tego czasu aktorka chętnie dzieli się fotografiami malucha, ale nie przekłamuje rzeczywistości związanej z macierzyństwem. Gierszewska na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia, na których karmi syna piersią lub odciąga pokarm przy pomocy laktatora. Teraz pokazała również ciało po ciąży.  

Aktorka opublikowała zdjęcia zrobione 9 tygodni po porodzie. Pozuje na nich w czarnych getrach oraz biustonoszu, odsłaniając brzuch. "Czułe przypomnienie: ciało się gnie, roluje i marszczy. It’s ok" – napisała pod postem.  

"Twoja naturalność jest czymś pięknym" 

Fani jak zawsze zalali ją komentarzami ze słowami uznania. "Jesteś wyjątkowa w tym instagramowym świecie, nie jak inne osoby znane, co pokazują, jakie one są to "doskonałe" bo używają mnóstwo filtrów, żeby ich każdy podziwiał. Twoja naturalność jest czymś pięknym i to powinno być podziwiane", "Bardzo lubię, ta twoja energię, jest bardzo szczera i napędza mnie pozytywnie do życia", "Niesamowite – znów! Niby wszystkie kobiety o tym wiemy a jednak potrzebujemy czasem o tym sobie przypomnieć!" – piszą pod postem.  

 Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta