Trwa ładowanie...
d9gs6oa
Megafon.pl
Ludzie

Sandra Bullock nie wróci do FBI

Sandra Bullock nie ma ochoty na sequel "Gorącego towaru" ("The Heat"). Komedia, w której Bullock wystąpiła u boku Melissy McCarthy, zarobiła od dnia premiery już 150 milionów dolarów na całym świecie.
Share
Sandra Bullock nie wróci do FBI
Źródło: AFP
d9gs6oa

Sandra Bullock nie ma ochoty na sequel "Gorącego towaru" ("The Heat"). Komedia, w której Bullock wystąpiła u boku Melissy McCarthy, zarobiła od dnia premiery już 150 milionów dolarów na całym świecie. Taki wynik zazwyczaj oznacza sequel, jednak aktorka nie jest przekonana do tego pomysłu.
- Wiem, że nigdy nie powinno mówić się "nigdy", ale w tej chwili nie wyobrażam sobie kontynuacji - oznajmiła Bullock.

- Jeśli spojrzymy wstecz na moją karierę, żaden sequel z moim udziałem nie odniósł większego sukcesu. Sequele są zdradliwe i ryzykowne, bo mogą zniweczyć całą magię i urok oryginalnego filmu, a ja nie chcę psuć tego, co udało nam się osiągnąć z Melissą. Jeśli zdarzy się jakiś cud i dostanę do ręki scenariusz, który naprawdę, w stu procentach przebije scenariusz pierwszego filmu, przeczytam go. Ale, szczerze mówiąc, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

Przypomnijmy, że "Gorący towar" to historia agentki FBI i niekonwencjonalnej policjantki z Bostonu, które łączą siły, aby schwytać rosyjskiego gangstera. 19 lipca film zagościł w polskich kinach.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Sandra Bullock zachwyciła w sukience Victorii Beckham*

* Sandra Bullock i jej mały dyktator*

* Sandra Bullock hojna dla Japonii*

d9gs6oa

Podziel się opinią

Share
d9gs6oa
d9gs6oa