GwiazdySara Boruc niedawno urodziła. Fanki zazdroszczą jej figury

Sara Boruc niedawno urodziła. Fanki zazdroszczą jej figury

Sara Boruc niedawno urodziła. Fanki zazdroszczą jej figury
Źródło zdjęć: © East News
24.08.2019 10:07, aktualizacja: 30.10.2019 20:40

Sara Boruc kilka miesięcy temu urodziła trzecie dziecko. Obserwujące ją fanki zastanawiają się, w jaki sposób tak szybko wróciła do formy. Trudno się im dziwić. Ostatnie zdjęcia Boruc robią ogromne wrażenie.

Sara Boruc – dzieci

Sara Boruc ma troje dzieci. Jej ostatnia pociecha – syn Noah, przyszedł na świat niecałe 4 miesiące temu. Boruc urodziła go w domu, w wodzie. "Było idealnie, perfekcyjnie,pięknie! Nie będę udawała, że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta, która go doświadczyła, ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga. Dziś już go nie pamiętam. Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia" – pisała po wszystkim na swoim koncie na Instagramie.

Sara Boruc – figura

Ostatnio Sara Boruc udostępniła na swoim koncie zdjęcie, na którym pozuje w kostiumie kąpielowym. Fotografia wywołała bardzo dużo emocji. Obserwujące Boruc fanki nie mogły uwierzyć, że gwiazda tak szybko wróciła do formy. Nic dziwnego. W końcu Boruc urodziła kilka miesięcy temu.

Fanki zazdroszczą Boruc

"Jakim cudem masz taki płaski brzuch po porodzie? Tylko pozazdrościć figury" – komentowała jedna z internautek. "Pani Sara dbała o sylwetkę przed w trakcie i po porodzie, czym dzieliła się z nami od początku. Dzięki pracy są efekty, nic tylko brać przykład" – odpowiedziała jej inna.

Do komentarza odniosła się również sama zainteresowana. "Brzuch na wdechu jest płaski" – zażartowała Sara Boruc.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta