Blisko ludziSchudła prawie 70 kg i bierze udział w zawodach fitness. Niesamowita przemiana

Schudła prawie 70 kg i bierze udział w zawodach fitness. Niesamowita przemiana

Katie schudła prawie 70 kilogramów
Katie schudła prawie 70 kilogramów
Źródło zdjęć: © Instagram | Katie Bolden

30.11.2021 10:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marzeniem Katie od lat było wzięcie udziału w jednym ze sportowych zmagań, które często podziwiała w sieci. Jej nadwaga, która towarzyszyła kobiecie przez większość życia, uniemożliwiała podjęcia się aktywności. W pewnym momencie Katie powiedziała "stop".

Dziś Katie Bolden jest ogromną inspiracją dla tysięcy kobiet. Patrząc na jej zdjęcia sprzed kilku lat aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba. Jeszcze nie tak dawno Katie zmagała się z nadwagą, depresją, zaburzeniami lękowymi oraz zespołem policystycznych jajników. Decyzja o zrzuceniu zbędnych kilogramów odmieniła jej życie.

Przemiana zaczęła się od poważnych problemów ze zdrowiem

Bolden wspomina, że przełomowym momentem okazał się rok 2012, kiedy nagle pojawiły się u Katie problemy ze wzrokiem. Kobieta natychmiast udała się do lekarza, który stwierdził zapalenie nerwu wzrokowego. Leczenie trwało niemiłosiernie długo, potem było niestety jeszcze gorzej.

- Zaczęły się rozwijać różne inne problemy neurologiczne. Powiedziano mi wtedy, że mam objawy stwardnienia rozsianego. Mój lekarz chciał jednak dokładnych badań i potwierdzenia tezy. W międzyczasie zaczęłam mieć problemy z poruszaniem się. Bardzo się bałam, że pewnego dnia mogę się obudzić jako osoba całkowicie niepełnosprawna. Wtedy pomyślałam, że mogę nie mieć dużo czasu na spełnianie swoich marzeń, dlatego z dnia na dzień postanowiłam zmienić swoje życie - wspomina Katie w jednym z wpisów na Instagramie.

Pierwszą rzeczą, jaka przyszła do głowy dla kobiety, było zrzucenie zbędnych kilogramów i wystartowanie w konkursach fitness.

Włączyła komputer i rozpoczęła poszukiwania treningów

Szybko znalazła interesujące ją ćwiczenia na platformie YouTube. Zaczęła regularnie odwiedzać wybrane kanały i trenowała z nimi trzy lub cztery razy w tygodniu przez pół godziny, aby nie przeforsować ciała. Aby kobiecie było raźniej, do ćwiczeniowego wyzwania dołączył jej mąż. Metamorfoza rozpoczęła się w 2013 roku. W międzyczasie Katie z pomocą specjalisty ustawiła dietę, która została dopasowana do jej potrzeb. Waga z miesiąc na miesiąc zaczęła spadać o, średnio, siedem-dziewięć kilogramów.

Swoją przemianę Katie udokumentowała na Instagramie
Swoją przemianę Katie udokumentowała na Instagramie © Instagram | Katie Bolden

Przemiana była długotrwałym procesem i zajęła kobiecie kilka lat. Dzięki determinacji w 2017 roku Katie wzięła udział w wymarzonych zawodach - jej waga zmalała o prawie 70 kilogramów!

Katie podczas zawodów odsłoniła ciało
Katie podczas zawodów odsłoniła ciało © Instagram | Katie Bolden

Przez tych kilka lat Bolden udowodniła, że praca nad sobą może naprawdę wiele zmienić i pomóc spełnić marzenia. Kobieta odzyskała wiarę w siebie, pokochała swoje ciało i pożegnała dawne kompleksy. Dziś biega, trenuje boks, ćwiczy na szarfach, bierze udział w zawodach, a przede wszystkim, udowadnia, zarówno sobie, jak i instagramowym obserwatorom, jak wiele można osiągnąć, kiedy zmieni się nasza motywacja i uparcie będziemy dążyć do celu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także