Trwa ładowanie...

Sebastian Kaleta ostro do aktorki: "Pożyteczni idioci pokroju Ostaszewskiej"

Maja Ostaszewska pojechała na granicę polsko-białoruską, aby pomagać uchodźcom. Jej działalność nie spodobała się Sebastianowi Kalecie, sekretarzowi stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Share
Sebastian Kaleta krytykuje Maję Ostaszewską Sebastian Kaleta krytykuje Maję Ostaszewską Źródło: East News
d2dp3db

Kilka dni temu Maja Ostaszewska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać, że pakuje dary i produkty pierwszej potrzeby dla uchodźców. Wraz z bliskimi przyjaciółmi pojechała na wschód Polski, by wspomóc osoby przebywające na granicy. Postawa aktorki nie wszystkim się spodobała.

Sebastian Kaleta krytykuje Maję Ostaszewską

- W Polsce pożyteczni idioci pokroju Mai Ostaszewskiej organizują łzawe konferencje, które pomagają rosyjskiej propagandzie w kreowaniu w skali międzynarodowej Polski jako winnej kryzysu. Winnej, bo broni swojej granicy i nie wpuszcza migrantów. W sytuacji, gdy to na Kremlu powstał plan użycia migrantów jako broni w nowego rodzaju wojnie hybrydowej - napisał Kaleta.

d2dp3db

Polityk dodał, że należy wspierać polskich żołnierzy, którzy są krytykowani przez Polaków.

- Nasze służby nieustannie potrzebują naszego wsparcia, by wierzyli, że celebryctwo w tej sprawie stanowi margines. Zgadzacie się?

Kryzys na granicy polsko-białoruskiej

Od kilku tygodni na granicy polsko-białoruskiej trwa kryzys. Grupy migrantów próbują dostać się do kraju, aby znaleźć schronienie. Na granicy działają polskie służby, które na ten moment nie pozwalają przejść migrantom na polską stronę.

d2dp3db

Na miejscu pojawiły się grupy aktywistów z całej Polski, którzy apelują o wpuszczenie osób przebywających na granicy do kraju. Na miejsce wybrała się m.in. Maja Ostaszewska, która wzięła udział w konferencji zorganizowanej przez "Grupa Granica".

Gwiazda ze łzami w oczach opowiadała o tym, co zobaczyła podczas wizyty na wschodzie. Mówiła, że "jeden mężczyzna został uderzony łomem w głowę". Oprócz Ostaszewskiej na granicy pomagali też m.in. Olga Bołądź i Krzysztof Zalewski. Ostatnio pojechała też aktorka Anita Sokołowska.

Maja Ostaszewska nie odniosła się jeszcze do oburzającego wpisu polityka.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są Tutaj.

Trzaskowski wzburzony. Tak ocenił działanie Dudy i PiS

d2dp3db
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2dp3db
d2dp3db