Trwa ładowanie...
różnica wieku

Seks z młodszym mężczyzną? Czemu nie

To jest dobry pomysł nie tylko dla ciebie, ale i dla niego. I porzuć wszelkie myśli o swoich kompleksach i tak niczego nie zauważy. Poza tym możesz mu dać to, czego żadna rówieśniczka nie może. Dlaczego coraz cieplej myślimy o kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat młodszych mężczyznach? I dlaczego przybywa takich związków?

Share
Seks z młodszym mężczyzną? Czemu nie
Źródło: 123RF
dwm51bh

To jest dobry pomysł nie tylko dla ciebie, ale i dla niego. I porzuć wszelkie myśli o swoich kompleksach. On i tak niczego nie zauważy. Poza tym możesz mu dać to, czego żadna rówieśniczka nie może. Dlaczego coraz cieplej myślimy o kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat młodszych mężczyznach? Dlaczego przybywa takich związków?

Jeszcze do niedawna związki kobiet z młodszymi partnerami należały do rzadkości. Różnica wieku wynosiła najczęściej maksymalnie kilka lat. Teraz coraz częściej możemy zaobserwować pary, w których mężczyzna jest młodszy nawet o kilka, kilkanaście lat. I nie jest to powód do wstydu. Wręcz przeciwnie - gwiazdy afiszują się z młodszymi partnerami. Wystarczy wymienić Sharon Stone.

dwm51bh

A czy junior sprawdzi się podczas przygody na jedną noc? Z jednej strony przystojny i pomysłowy kochanek utwierdzi nas we własnej atrakcyjności, z drugiej kobieta może stać się wymarzoną kochanką, chętną i doświadczoną.

Seks z młodszym mężczyzną okazuje się też być doskonałą terapią odmładzającą. Zetknięcie się z fascynacją młodego mężczyzny dodaje niezwykłej pewności siebie. Ochota na seks u kobiet wzrasta wraz z wiekiem, natomiast u mężczyzn słabnie, dlatego idealnym rozwiązaniem byłby seks czterdziestolatki z dwudziestolatkiem. Na ten okres przypada największa aktywność oraz zapotrzebowanie seksualne każdej z płci.

Wydaje ci się, że to nie dla ciebie, bo martwisz się o to, jak on zareaguje na twoje ciało? Zapomnij o takich szczegółach. Jeśli sama mu nie doniesiesz o swoich zmarszczkach i niedoskonałościach, on ich raczej nie zauważy. Mężczyźni z reguły nie kontemplują tego, co widzą, a widzą to, co im się podoba. Skoro doszło do tego, że wylądowaliście w łóżku, to z pewnością spodobałaś mu się.

Poza tym masz mu wiele do zaoferowania: po wspaniałym seksie on może ci wszystko powiedzieć i… znaleźć zrozumienie. Żadna młoda dziewczyna nie jest w stanie tak wysłuchać, zrozumieć i doradzić, jak doświadczona kobieta z przewagą w metryce.

dwm51bh

Dlaczego takie związki są coraz częstsze? Jest to z pewnością efektem nałożenia się na siebie wielu zjawisk. Z jednej strony kobiety są coraz bardziej wyzwolone, szczególnie w sferze seksualnej, co objawia się większą odwagą i aktywnością.

Z drugiej proces dojrzewania mężczyzn jest coraz dłuższy, dlatego kobieta, która jest połączeniem matki i kochanki to idealny model. Korzyści z takiego spotkania jest wiele i to obopólnych. My mamy szansę zaspokoić naszą próżność, a także przeżyć wspaniałą przygodę seksualną z zupełnie nie naszej bajki.

Młodsi panowie cieszą się z fajnego seksu z doświadczoną kobietą oraz z komfortu, jakim jest brak zobowiązań. W końcu starsza kobieta raczej nie będzie naciskać na stały związek, małżeństwo, choćby dlatego, że może czuć, że jej po prostu nie wypada.

Około 76 procent takich związków kończy się po kilku latach. Dlatego lepszym pomysłem dla starszej kobiety jest niezobowiązujący romans, dzięki, któremu jej uroda i seksapil odbije się w nieco szalonych młodzieńczych oczach.

dwm51bh

smż/(kg), kobieta.wp.pl

dwm51bh
dwm51bh

Podziel się opinią

Share
dwm51bh
dwm51bh