Trwa ładowanie...
d31lv70

Selena Gomez diametralnie zmieniła fryzurę. Teraz jest seksowną blondynką!

Nie tylko Robert Lewandowski zaskoczył niedawno nowym kolorem włosów. Na niezwykle modny i sexy blond skusiła się również Selena Gomez. Piosenkarka swoje nowe fryzjerskie wcielenie zaprezentowała na gali American Music Awards. Udana zmiana?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Selena Gomez zdecydowała się na wielką metamorfozę
Selena Gomez zdecydowała się na wielką metamorfozę (Getty Images)
d31lv70

Selena Gomez pojawiła się na gali American Music Awards, gdzie zaprezentowała nie tylko popis wokalnych i scenicznych umiejętności, ale również nowy wizerunek. 25-letnia artystka zaskoczyła nowym kolorem włosów. Do tej pory jedynym „szaleństwem”, na które pozwalała sobie Selena była zmiana długości włosów.

<<enter caption here>> at Microsoft Theater on November 19, 2017 in Los Angeles, California. Getty Images
<<enter caption here>> at Microsoft Theater on November 19, 2017 in Los Angeles, California.

Teraz gwiazda poszła o krok dalej i postanowiła diametralnie zmienić kolor. Selena, która do tej pory była szatynką, teraz została seksowną blondynką. Nowy kolor włosów fantastycznie skomponował się z resztą stylizacji Seleny.

attends the 2017 American Music Awards at Microsoft Theater on November 19, 2017 in Los Angeles, California. Getty Images
attends the 2017 American Music Awards at Microsoft Theater on November 19, 2017 in Los Angeles, California.

Piosenkarka postawiła na ultrakobiecą skórzaną małą czarną, którą połączyła z kopertówką nabijaną ćwiekami oraz czarnymi szpilkami w rockowym stylu. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Selena wygląda kobieco i bardzo zadziornie!

d31lv70

Podziel się opinią

Share

d31lv70

d31lv70