Trwa ładowanie...

Selena Gomez diametralnie zmieniła fryzurę. Teraz jest seksowną blondynką!

Nie tylko Robert Lewandowski zaskoczył niedawno nowym kolorem włosów. Na niezwykle modny i sexy blond skusiła się również Selena Gomez. Piosenkarka swoje nowe fryzjerskie wcielenie zaprezentowała na gali American Music Awards. Udana zmiana?

Share
Selena Gomez diametralnie zmieniła fryzurę. Teraz jest seksowną blondynką!
Źródło: Getty Images
d3j6p9a

Selena Gomez pojawiła się na gali American Music Awards, gdzie zaprezentowała nie tylko popis wokalnych i scenicznych umiejętności, ale również nowy wizerunek. 25-letnia artystka zaskoczyła nowym kolorem włosów. Do tej pory jedynym „szaleństwem”, na które pozwalała sobie Selena była zmiana długości włosów.

Teraz gwiazda poszła o krok dalej i postanowiła diametralnie zmienić kolor. Selena, która do tej pory była szatynką, teraz została seksowną blondynką. Nowy kolor włosów fantastycznie skomponował się z resztą stylizacji Seleny.

Piosenkarka postawiła na ultrakobiecą skórzaną małą czarną, którą połączyła z kopertówką nabijaną ćwiekami oraz czarnymi szpilkami w rockowym stylu. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu Selena wygląda kobieco i bardzo zadziornie!

d3j6p9a

Podziel się opinią

Share
d3j6p9a
d3j6p9a