GwiazdySharon Stone o seksie po pięćdziesiątce

Sharon Stone o seksie po pięćdziesiątce

Sharon Stone o seksie po pięćdziesiątce
Źródło zdjęć: © AFP

01.08.2013 21:56, aktual.: 01.08.2013 22:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

55-letnia Sharon Stone w rozmowie z czytelnikami magazynu „New You” podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat upodobań kobiet w wieku dojrzałym.

55-letnia Sharon Stone w rozmowie z czytelnikami magazynu „New You” podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat upodobań kobiet w wieku dojrzałym. Aktorka opowiedziała między innymi o tym, jak wraz z upływem czasu zmieniły się jej oczekiwania seksualne.
- Z wiekiem kobiety coraz lepiej rozumieją swoje ciała, rozkwita też nasze życie seksualne - powiedziała.

- Jesteśmy spragnione delikatesowych przysmaków, a nie fast foodu. Mamy też szersze spojrzenie na życie, na siebie, na innych. Jesteśmy bardziej wspaniałomyślne i asertywne.

Aktorka przyznaje, że nie ma problemu ze starzeniem się, ponieważ ten etap w jej życiu ma swoje dobre strony.

- Zrozumcie, że w „średnim wieku” mamy szansę na drugą, nową karierę, nową miłość, na nowe życie. Możemy mieć dość tego, co robiłyśmy przez pierwszą połowę życia, ale to nie znaczy, że musimy cały czas grać w golfa albo po prostu nic nie robić. Jesteśmy na to za młode. Nie chodzi mi o to, że pięćdziesiątka to nowa trzydziestka czy coś w tym stylu. Pięćdziesiątka to nowy rozdział. W tym wieku mamy ogromną wiedzę, ludzie wiedzą, że mamy doświadczenie. Jesteśmy kolorowym pokoleniem, które znów jest liderem.

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także