Trwa ładowanie...

Sielskie wakacje Olgi Frycz. Aktorka pokazała rodzinne zdjęcie

Tegoroczne wakacje Olga Frycz spędza na Kaszubach. Aktorka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie rodzinnym zdjęciem, które pokazuje, jak świetne ma relacje zarówno z 3-letnią córką Heleną, jak i ze swoją mamą.

Olga Frycz Olga Frycz Źródło: AKPA, fot: Kornikowski
d23hbya
d23hbya

Olga Frycz chętnie udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia, które ukazują naturalne i nieprzerysowane chwile z "życia codziennego". Od pewnego czasu pojawia się na nich także jej córka, Helenka. Choć Olga nie pokazuje jej twarzy, dzięki nim widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach. Są do siebie bardzo przywiązane.

Sielskie wakacje Olgi Frycz

Na tegoroczny wypoczynek Olga Frycz wybrała polskie Kaszuby, a konkretnie okolice rzeki Brda. Urlop spędza w towarzystwie rodziny, w tym mamy i ukochanej córeczki. W mediach społecznościowych pojawiło się ich wspólne zdjęcie, zrobione z daleka, które złapało ich "dziewczęce" chwile. - Nad rzeczką opodal krzaczka - podpisała je Olga.

Pod fotografią pojawiło się już kilka komentarzy od instagramowych obserwatorów.

d23hbya

- Jakie to piękne…. mam nadzieje, że dobrze Wam się gadało Dziewczyny.

- Chwilo trwaj - pisali.

Olga Frycz o samotnym macierzyństwie

Olga Frycz niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Jej pierwsza córka, Helenka, urodziła się we wrześniu 2018 roku. Aktorka wychowuje ją sama. Ostatnio zdecydowała się zrobić instagramowe "Q&A", w którym pojawiło się dużo pytań o poród i samotne macierzyństwo. Jak zdradziła, drugie dziecko przyjdzie na świat już jesienią.

Ku zdziwieniu obserwatorów, nie bała się poruszać trudnych tematów. - Nie wiem jak to będzie. Pierwszy raz będę w takiej sytuacji. Pocieszam się faktem, że nie jestem jedyną kobietą, która jest w takiej sytuacji. Inne kobiety mają dużo ciężej (...) Przede wszystkim to jest bardzo ważne, że ja nie jestem samotną mamą. Helenka ma fantastycznego tatę. Zosia też ma tatę - powiedziała o samodzielnym wychowywaniu dwójki dzieci.

Styl Olgi Frycz

d23hbya
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23hbya