GwiazdySinead O'Connor: Mam menopauzę!

Sinead O'Connor: Mam menopauzę!

Sinead O'Connor: Mam menopauzę!
Źródło zdjęć: © AFP
08.08.2012 22:36, aktualizacja: 08.08.2012 23:18

Sinead O'Connor postanowiła podzielić się z publiką kolejnym prywatnym przeżyciem – właśnie weszła w okres przekwitania.

Znana jest z kontrowersyjnych poglądów i intymnych wyznań internetowych. Jej fani mogli śledzić na Twitterze jej stany depresyjne czy też relacjonowane przez autorkę losy jej niespodziewanego małżeństwa. Teraz Sinead O'Connor postanowiła podzielić się z publiką kolejnym prywatnym przeżyciem – właśnie weszła w okres przekwitania.

„Wydaje mi się, że zaczęłam menopauzę!!! Jestem tak podekscytowana! Nie mogę się doczekać pierwszych uderzeń gorąca!” napisała na swoim profilu 45-letnia wokalistka.

O'Connor wydaje się coraz bardziej doceniać swój dojrzały wiek, o czym – oczywiście – chętnie opowiada. W jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że teraz ma odwagę urzeczywistnić kilka szalonych planów, na które nie chciała zdecydowała się dawniej:

„Jest tyle rzeczy, których nie chciałam zrobić, kiedy byłam młodsza - byłam zbyt nieszczęśliwa i za bardzo irlandzka. Teraz na mojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią na pewno znajduje się sesja zdjęciowa dla Playboya. I chciałabym udzielić wywiadu na bardzo poważny temat – na przykład o ekonomii! - ubrana w jakieś seksowne gadżety. Można rozmawiać o poważnych sprawach nawet na golasa, na czworaka z obrożą na szyi!”

Ciekawe czy Sinead zdecyduje się zrealizować, któreś z tych marzeń...

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także