Trwa ładowanie...
ycipk-1f3xwc

Sinead O'Connor jest na skraju załamania nerwowego. Opublikowała wstrząsające video

Sinead O'Connor od lat cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. W ciągu ostatnich lat do mediów regularnie trafiają informacje dotyczące jej pogarszającego się stanu zdrowia i problemów rodzinnych. Niedawno opublikowała w sieci wstrząsające 12-minutowe wideo, nagrane w jednym z moteli w New Jersey. 50-letnia artystka cierpi na samotność i brak zrozumienia. Twierdzi, że wszyscy najbliżsi się od niej odwrócili.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sinead O'Connor jest na skraju załamania nerwowego. Opublikowała wstrząsające video
(Facebook.com)
ycipk-1f3xwc

Pierwszy raz o swojej chorobie Sinead O'Connor powiedziała światu w 2007 roku podczas występu w programie Ophry Winfrey. Od tego czasu jej stan psychiczny się pogarsza. Regularnie pojawiają się kolejne smutne wieści na jej temat. Już 18 lat temu Sinead próbowała popełnić samobójstwo.

Rozpaczliwe wołanie o pomoc
Przypomnijmy, że irlandzka piosenkarka co jakiś czas zamieszcza na Facebooku rozpaczliwe posty. Dwa lata temu wyznała, że ona i jej córka są w trudnej sytuacji i proszą o pomoc. Tym razem kobieta nagrała wideo, w którym drżącym głosem opowiada o swojej samotności i braku akcpetacji. Twierdzi, że jedyną osobą, której na niej zależy jest jej lekarz. - W moim życiu nie ma nikogo, za wyjątkiem lekarza - mojego psychiatry, najmilszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem bohaterką - to jedyna rzecz, która aktualnie trzyma mnie przy życiu. To trochę żałosne - dodaje.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Podziel się
ycipk-1f3xwc

- Choroba psychiczna, trochę jak narkotyki, nie zwraca uwagi na to, kim jesteś - mówi O'Connor. - Ludzie, którzy powinni cię kochać, nagle są traktowani przez ciebie jak największe g**. To jak polowanie na czarownice. Jeśli to zależałoby tylko ode mnie, już dawno bym odeszła, prosto do mamy. Od dwóch lat chodzę po świecie i to kara za bycie chorą, denerwując się, że nikt się mną nie interesuje - stwierdza piosenkarka.

O'Connor dodała, że zależy jej, aby inni wiedzieli, jak się czuje i jakie skutki niesie za sobą afektywna choroba dwubiegunowa. Zaburzenia te charakteryzują się występowaniem epizodów depresji, manii lub epizodów mieszanych. Warto dodać, że na "dwubiegunówkę" cierpią m.in. Robert Pattonson, Rowan Atkinson, Britney Spears, Jim Carrey i Catherina Zetha Jones.

ycipk-1f3xwc

Polecamy: Sinead O'Connor: Mam menopauzę!

Zobacz także: Sinead O'Connor walczy o życie syna

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-1f3xwc

ycipk-1f3xwc
ycipk-1f3xwc