GwiazdySiostra Ani Przybylskiej ma niezwykły talent. Sprzedaje w sieci piękne ozdoby świąteczne

Siostra Ani Przybylskiej ma niezwykły talent. Sprzedaje w sieci piękne ozdoby świąteczne

Agnieszka Kubera pochwaliła się swoim talentem.
Agnieszka Kubera pochwaliła się swoim talentem.
Źródło zdjęć: © EASTNEWS
oprac. JKY
10.12.2020 12:35, aktualizacja: 02.03.2022 19:35

Agnieszka Kubera, czyli siostra Ani Przybylskiej, pochwaliła się swoim niezwykłym talentem artystycznym. Zajmuje się projektowaniem i tworzeniem pięknych ozdób świątecznych oraz kwiatowych kompozycji. Jej własnoręcznie przygotowane projekty można podziwiać w internecie.

Starsza siostra Ani Przybylskiej nie jest związana z branżą aktorską, ani szeroko pojętym show-biznesem. Agnieszka Kubera dała się poznać jako dzielna kobieta, gdy cały czas trwała przy chorej siostrze. Na co dzień pracuje w gabinecie tomografii komputerowej, ale swój wolny czas poświęca kreatywnemu hobby, ujawniając przy tym swoją artystyczną smykałkę.

Rodzinne tragedie Przybylskich

Sytuacja rodzina u Przybylskich znacznie się skomplikowała po śmierci ojca Agnieszki i Ani w 1995 roku. Córki razem z matką zostały praktycznie same i od początku musiały samodzielnie radzić sobie z obowiązkami codziennymi. Jak przyznała Kubera, po odejściu ojca straciły poczucie bezpieczeństwa. Na szczęście kobiety dały radę otrząsnąć się po śmierci głowy rodziny, ale spokój nie trwał długo.

Ciężka choroba Ani Przybylskiej i jej śmierć były ciosem zarówno dla jej siostry, jak i mamy. Musiało minąć sporo czasu, aby rodzina aktorki otrząsnęła się po żałobie. Na szczęście czas sprawił, że wszyscy trzymają się razem. Niedawno okazało się, że Agnieszka Kubera ma naprawdę wyjątkowy talent artystyczny, który pozwala na kreatywne spędzanie czasu wolnego.

Artystyczna dusza Agnieszki Kubery

Siostra Ani Przybylskiej pochwaliła się niedawno efektami swojej ciężkiej pracy artystycznej. Na swoim koncie na Instagramie pokazała kilka adwentowych wieńców, które własnoręcznie wykonała. Kubera tworzy zarówno małe, jak i duże ozdoby w różnych kolorach, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz oferty sezonowej, Agnieszka Kubera zajmuje się także przygotowywaniem kompozycji kwiatowych umieszczanych w ozdobnych pudełkach. Można je nabyć przez cały rok, także w różnorodnych wariantach. Oferowane przez Kuberę ozdoby to prawdziwe mini arcydzieła.