ModaSkarpetki mają być odlotowe. Hitem są nadruki 3D

Skarpetki mają być odlotowe. Hitem są nadruki 3D

Skarpetki mają być odlotowe. Hitem są nadruki 3D
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Patryk Skrzat
06.12.2017 16:50

Skarpetki to element garderoby, w którym naprawdę można dziś zaszaleć. Producenci o tym wiedzą i tworzą zupełnie odjazdowe wzory

Klasyczne jednokolorowe skarpetki to dziś szczyt nudziarstwa. Odjechanych wzorów nie boją się dziś nawet najważniejsi menedżerowie, którzy dodają do biurowej elegancji nutkę szaleństwa. Czsami jest do naprawdę duża nuta. Przy skarpetkach można dziś naprawde zaszaleć.

Modelami, które cieszą się olbrzymim wzięciem, są skarpetki z fotorealistycznymi nadrukami 3D. Ulubione zwierzątko czy piękna plaża? Żaden problem. Znaleźć można jeszcze ciekawsze wzory.

Jeśli nie możecie zdecydować się na jeden wzór, możecie zawsze zamówić cały komplet. Decydując się na takie rozwiązanie, możecie w pełni przekonać się, o co chodzi ze skarpetkowym odjazdem. Producenci przykładowo sprzedają swoje skarpety, które wyglądaja jak sushi lub pizza.

Paleta skarpetkowych wzorów jest naturalnie dużo szersza i każdy znajdzie coś, co go zachwyci. A nawet jeśli uznajecie, że wzory 3D lub zestaw skarpetek sushi to przesada, możecie zdecydować się na barwne kompozycje geometryczne.

Warto jednak pamiętać, żeby dokładnie sprawdzić z czego wykonane są wybrane przez nas skarpetki. Odjazdowy wygląd jest ważny, najważniejszy jest jednak komfort użytkowania.