UrodaSkładnik kosmetyków, który pomaga w walce ze zmarszczkami

Składnik kosmetyków, który pomaga w walce ze zmarszczkami

Składnik kosmetyków, który pomaga w walce ze zmarszczkami
Źródło zdjęć: © 123RF

01.07.2015 12:00, aktual.: 10.12.2015 14:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie od dziś wiadomo, że koenzym Q10 intensywnie regeneruje skórę. To składnik, który przydaje się w walce ze zmarszczkami.

Nie od dziś wiadomo, że koenzym Q10 intensywnie regeneruje skórę. To składnik, który przydaje się w walce ze zmarszczkami.

Przeciwzmarszczkowy zestaw NIVEA Q10plus - 3 kroki w codziennej pielęgnacji twarzy Innowacyjny system przeciwzmarszczkowy to sprzymierzeniec pięknej, promiennej cery. Dlatego marka wzbogaciła uwielbianą przez Polki kolekcję kosmetyków do przeciwzmarszczkowej pielęgnacji twarzy Q10plus o Przeciwzmarszczkowe Serum Perły Młodości Q10plus.

Naukowcy skoncentrowali moc koenzymu Q10 w postaci pereł, wzbogacając formułę nowego kosmetyku także o kreatynę i kwas hialuronowym. W efekcie tego powstało serum zawierające unikalną przeciwzmarszczkową kompozycję, której potrzebuje kobieca cera, by mogła wyglądać świeżo i promiennie.
Przeprowadzone badania udowodniły, że regularne stosowanie NIVEA Q10plus Przeciwzmarszczkowego Serum Perły Młodości wraz z NIVEA Przeciwzmarszczkowym kremem na dzień Q10plus o 50 proc. skuteczniej redukuje zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych (źródło: Badanie aparaturowe potwierdzające skuteczność redukcji zmarszczek przeprowadzone w grupie kobiet w wieku 35-55 lat stosujących serum Q10plus wraz z kremem Q10plus na dzień przez 4 tygodnie).

Teraz 3 kosmetyki z linii NIVEA Q10plus - krem na dzień, krem na noc oraz nowe serum tworzą integralną kompozycję formuł dla efektywniejszej przeciwzmarszczkowej pielęgnacji, składającej się z zaledwie 3 kroków codziennej troski o skórę:

* KROK 1: Przeciwzmarszczkowe Serum Perły Młodości Q10plus*
Nałożone rano pod NIVEA Q10plus Przeciwzmarszczkowy krem na dzień, a na noc pod Q10plus Przeciwmzarszczkowy krem na noc, serum uwalnia moc koenzymu Q10 zmieszanego z kreatyną oraz kwasem hialuronowym tuż po kontakcie ze skórą. W celu uzyskania najlepszych efektów serum należy stosować rano i wieczorem, na dokładnie oczyszczoną oraz osuszoną skórę twarzy, przed aplikacją kremu.

KROK 2. Przeciwzmarszczkowy krem na dzień Q10plus
Regularne stosowanie Przeciwzmarszczkowego kremu na dzień Q10plus po aplikacji serum zapewni skórze odpowiednie nawilżenie, a obecność koenzymu Q10 oraz kreatyny nada jej młody i świeży wygląd, wygładzając zmarszczki oraz zapobiegając powstawaniu nowych. Dodatkowo, zastosowane w kremie filtry UVA i UVB (SPF 15) ochronią skórę przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego, jednego z głównego czynników odpowiadających za starzenie się skóry.

KROK 3: Przeciwzmarszczkowy krem na noc Q10plus
Piękno przychodzi nocą. W trakcie snu komórki skóry wykonują ciężką pracę regenerując się, a skóra staje się bardziej podatna na wchłanianie substancji aktywnych, które znajdują się w kosmetykach. Nałożony po aplikacji Przeciwzmarszczkowego Serum Perły Młodości Q10plus Przeciwzmarszczkowy krem na noc Q10plus wesprze procesy regeneracyjne i zrewitalizuje zmęczoną po całym dniu wyzwań skórę.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także