GotowaniePrzepisySłodki dodatek do prezentu. Wypróbuj czekoladę w różnych odsłonach

Słodki dodatek do prezentu. Wypróbuj czekoladę w różnych odsłonach

Słodki dodatek do prezentu. Wypróbuj czekoladę w różnych odsłonach
Źródło zdjęć: © Fotolia
11.12.2019 14:53

Nie tylko dzieci uwielbiają rozpakowywać świąteczne prezenty. Im jest ich więcej, tym większa przyjemność. Aby otwieranie świątecznych podarunków wiązało się z jeszcze większymi emocjami, warto pokusić się o drobny, słodki upominek, który wywoła wiele uśmiechu, gdy obdarowywana osoba znajdzie go w paczce.

Najlepszym rozwiązaniem będą kunsztowne upominki przygotowane przez mistrzów czekolady. Zachwycają nie tylko niesamowitym smakiem, który zawdzięczają starannie dobranej masie czekoladowej.

Różnorodność tego typu upominków jest wyjątkowo duża i łatwo stracić rozeznanie w setkach przysmaków. Jeśli nie wiesz co sprawi obdarowywanej osobie największą przyjemność, możesz więc pokusić się o zestaw klasycznych czekoladek w różnorodnych, starannie dobranych smakach. Wtedy masz pewność, że trafisz w smakowy gust osób obdarowywanych.

Duża paczka pralinek to prawdziwy raj dla podniebienia, jednak nie musisz stawiać wyłącznie na pokaźne zestawy. Pozytywny efekt i uśmiech na twarzy może sprawić nawet niewielka czekoladka w kształcie choinki lub piernikowego ludzika.

Słodkie życzenia

Słodki upominek to nie tylko tabliczka czekolady czy bombonierka. Warto pomyśleć o czymś specjalnym. Zamiast standardowej tabliczki możesz równie dobrze postawić na bardziej kreatywne rozwiązanie w postaci czekoladowego telegramu.

Tabliczka z kostkami, które układają się w świąteczne napisy to doskonały sposób na to, by życzyć bliskim wesołych świąt. Gustowny podarunek opakowany w specjalną kopertę stanowi smakowitą przekąskę, a kostki ułożone w specjalnej ramce mogą być również doskonałą ozdobą. Uważaj tylko, by poszczególne części napisu nie zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach.

Obraz
© 123RF

Postaw na figurki

Jeśli szukasz jeszcze bardziej spersonalizowanego prezentu, który będzie nawiązywać do zainteresowań obdarowywanej osoby, możesz wybrać eleganckie figurki wykonane z najlepszej jakości belgijskiej czekolady. Mieszanka czekolad mlecznej, ciemnej i białej, z której zostały wykonane wszystkie modele zachwyca kunsztem i dokładnością wykonania.

Modele czekoladowych samochodów to doskonały prezent dla każdego fana motoryzacji. Różnorodne modele sportowe i klasyczne czekoladowe wersje znanych marek samochodów zamknięto w przezroczystym opakowaniu imitującym gablotkę. Dzięki temu uchronisz model przed zniszczeniem i będziesz mieć pewność, że przetrwa w niezmienionej formie przez wiele lat.