GwiazdySonia Bohosiewicz w maseczce na plaży. Dostosowuje się do wymogów

Sonia Bohosiewicz w maseczce na plaży. Dostosowuje się do wymogów

Sonia Bohosiewicz odpoczywa w Hiszpanii
Sonia Bohosiewicz odpoczywa w Hiszpanii
Źródło zdjęć: © East News
Klaudia Stabach
09.08.2020 13:50

Urlop w dobie pandemii może być specyficznym czasem dla wielu osób. Zauważyła to Sonia Bohosiewicz, która założyła maseczkę i pokornie wyczekiwała na możliwość wejścia na teren plaży.

Mimo pandemii wiele osób decyduje się na wakacje w egzotycznych kurortach. Sonia Bohosiewicz postanowiła wylecieć do Hiszpanii i tam zregenerować siły. Aktorka od kilku dni dzieli się ze swoimi fanami relacją na Instagramie i wychwala miejsca, które odwiedza.

Sonia Bohosiewicz w maseczce na plaży

Oprócz zwiedzania i kosztowania dań z hiszpańskiej kuchni Sonia Bohosiewicz spędza dużo czasu na basenie i na plaży. Celebrytka dostosowuje się do zasad panujących w tym kraju i nosi maseczki w miejscach publicznych.

Ostatnio pokazała się z zakrytymi ustami i nosem w kolejce do wejścia na teren plaży. "Kto by pomyślał, że tak będzie wyglądał świat" – podsumowała w opisie.

Hiszpania jest jednym z krajów, gdzie w lipcu powrócono do restrykcji, które obowiązywały na początku pandemii. W obrębie niektórych wspólnot autonomicznych obowiązują maseczki w miejscach publicznych, nawet gdy między osobami jest zachowany bezpieczny dystans. Władze przeprowadzają wnikliwe kontrole. Ostatnio jeden z Polaków został skazany na cztery miesiące więzienia za odmowę założenia maseczki.

Źródło artykułu:WP Kobieta