GwiazdySonia Bohosiewicz wrzuciła odważne zdjęcie. Skomentowała je Weronika Rosati

Sonia Bohosiewicz wrzuciła odważne zdjęcie. Skomentowała je Weronika Rosati

Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz
Źródło zdjęć: © ONS.pl
24.07.2020 15:16, aktualizacja: 01.03.2022 13:37

Sonia Bohosiewicz to jedna z tych gwiazd, które promują ruch body positive. Ciałopozytywna aktorka wrzuciła właśnie odważne zdjęcie, na którym zasłania się w nietypowy sposób. Zdjęcie skomentowała Weronika Rosati.

"No, no, no ani na kroczek mnie nie odstępuje ten mój pesio. Ja do kuchni, on do kuchni. Ja po sypialni, on do sypialni. Ja pod prysznic, i on też włazi - napisała Sonia Bohosiewcz, pozując z psem w łazience. Podpis co prawda mówi o pupilu aktorki, jednak samo zdjęcie zostało odebrane nieco inaczej.

Sonia Bohosiewicz pokazała odważne zdjęcie

Najnowsze zdjęcie Soni Bohosiewicz, choć z pozoru wygląda na urocze, można uznać za nieco kontrowersyjne. Gwiazda pozuje na nim ze swoim psem, który jak pisze aktorka, przyszedł do niej pod prysznic. To właśnie nim Sonia zasłania prawdopodobnie nagie ciało. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Wśród nich m.in. ten, który zostawiła jej Weronika Rosati.

"Sexi" - napisała Weronika Rosati pod najnowszym zdjęciem Soni Bohosiewcz. Koleżanka po fachu przewrotnie jej odpowiedziała. "Pies czy ja?" - zażartowała Sonia, a jej komentarz od razu polubiło kilkunastu fanów.

Komentarz Weroniki Rosati nie był jednym komplementem, jaki otrzymała Sonia Bohosiewicz. "Pięknie wyglądasz", "Rewelacyjnie pani wygląda", "Rzekłabym ładny parawanik" - pisały fanki. Trzeba przyznać, że aktorka znalazła naprawdę świetny sposób, aby jej zdjęcie wzbudziło zainteresowanie obserwatorów.

Źródło artykułu:WP Kobieta