Sportowa elegancja. Kim Kardashian jedną nogą na stoku, drugą na imprezie

Sportowa elegancja. Kim Kardashian jedną nogą na stoku, drugą na imprezie

Kim Kardashian nawet w sportowym płaszczu nie rezygnuje z kobiecości
Kim Kardashian nawet w sportowym płaszczu nie rezygnuje z kobiecości
Źródło zdjęć: © Getty Images | NBC
04.11.2022 16:08, aktualizacja: 07.11.2022 08:11

Kim Kardashian lubi prowokować łącząc elementy sportowe i futurystyczne z tymi ultra kobiecymi. W tej stylizacji mogłaby zjechać ze stoku w Aspen, a na koniec przybić piątkę z Keanu Reeves.

Stylizacje Kim Kardashian wyłamują się z kategorii oceny "ładne" versus "brzydkie". Większość z nich jest tak dziwna i odrealniona, że trudno wyobrazić sobie tak ubranych nas samych. Chociażby płaszcz, w którym pojawiła się w modnej restauracji na Manhattanie – skąd ona to bierze?

Sportowy design w wieczorowym wydaniu

Góra płaszcza przypomina trochę model skierowany na narciarskie stoki, a trochę kurtkę zakładaną na jazdę ścigaczem - nie mylić z motocyklową ramoneską. Czarno-białe paski w formie lampasów i zdobień na froncie, przecinają się biegnąc w odmiennych kierunkach. Gdyby było ich więcej, stworzyłyby op-artowy efekt i fenomenalnie zmanipulowały spojrzenie.

Kim Kardashian w czerwonym płaszczu
Kim Kardashian w czerwonym płaszczu© East News | Jose Perez / SplashNews.com

Klasyczny tercet bieli, czerni i czerwieni

Kim Kardashian bazowała na klasycznej palecie barw, która ma równie dużą siłę przebicia, co wymyśla fuksja czy królewski niebieski. Czerwień - w rubinowej i pomidorowej barwie - to jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu, któremu udało się wyprzedzić nawet róż.

Ciepło i modnie, czyli w płaszczu do ziemi

Długie płaszcze, zbliżające się do ziemi, już w ubiegłym roku dały o sobie znać. Gwiazdy sięgały po długie puchówki nie w obawie przed mrozem, a w celu podkręcenia zimowej stylizacji. Okrycia wierzchnie są tak efektowne i różnorodne, że potrafią pokolorować ulice na wszystkie możliwe odcienie, a przy tym zamanifestować indywidualny styl swojej właścicielki. Kim Kardashian to zdecydowana fanka sportowych ubrań, które zestawia z eleganckimi kozakami.

Kim Kardashian łączy sport z elegancją
Kim Kardashian łączy sport z elegancją© East News | MAPE

Futrzane dodatki u progu kariery

Futrzane faktury już dawno pozbyły się poczucia obciachu. Zdążyły zasiąść na klapkach, obszyć mankiety płaszczy, a teraz wspinają się po szczeblach kariery zdobiąc modne torebki. W tym model Kim Kardashian, która postawiła na czarną i prostokątną kopertówkę. Absolutnie klasyczną, ponadczasową i uniwersalną, gdyby nie futrzak na jej froncie.

Botki jak skarpeta

Buty, które większość uznałaby za zarezerwowane na sobotnią imprezę, z Kim Kardashian są niemalże nierozłączone. Model z noskiem w szpic to specjalista, który wizualnie wysmukla nogi do granic możliwości. Elastyczne i obciskające nogę buty przypominają spandex. Doskonale stapiają się ze spodniami, dlatego trudno stwierdzić - czy to kozaki sięgające miejsca, którego wzrok nie sięga, czy może botki a la skarpeta?

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta