Ujawniła, jaki naprawdę jest Kaczyński. Tak zachowywał się na spotkaniu

Ujawniła, jaki naprawdę jest Kaczyński. Tak zachowywał się na spotkaniu

Posłanka Magdalena Sroka mówi o Kaczyńskim
Posłanka Magdalena Sroka mówi o Kaczyńskim
Źródło zdjęć: © FORUM | FORUM
15.03.2024 08:56, aktualizacja: 15.03.2024 10:06

Posłanka Magdalena Sroka była gościnią podcastu "Wybory kobiet" prowadzonego przez Arletę Zalewską i Aleksandrę Pawlicką. W trakcie rozmowy posłanka opowiedziała o Jarosławie Kaczyńskim. Nie obyło się również bez komentarzy dotyczących legalizacji aborcji.

Magdalena Sroka to polityczka, która w przeszłości była związana ze Zjednoczoną Prawicą. Niedawno dołączyła jednak do PSL, a w ostatnich wyborach startowała z list Trzeciej Drogi. W trakcie wywiadu przeprowadzanego przez Arletę Zalewską oraz Aleksandrę Pawlicką posłanka odniosła się m.in. do legalizacji prawa aborcyjnego, dostępności tabletki "dzień po", a także afery wokół Pegasusa i zachowania Jarosława Kaczyńskiego. Jak przebiegała rozmowa prowadzących ze Sroką w podcaście "Wybory Kobiet"?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wspomina spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim. Tak mówił o opozycji

Magdalena Sroka przyznała, że pewnego dnia na własne oczy widziała, jak w chwilę Jarosław Kaczyński przechodzi niebywałą metamorfozę. Jak opowiedziała posłanka, wszystko wydarzyło się w węższym gronie, kiedy prezes PiS próbował przekonać rozmówców do głosowania "za" a nie "przeciw" podczas wyborów nowego rzecznika praw obywatelskich.

- Podczas tego spotkania w którymś momencie zeszliśmy z tematu. Ja widziałam jak Jarosław Kaczyński z bardzo miłego, elokwentnego starszego pana, który stara się nas przekonać do pewnej decyzji, zmienia się w osobę, która mówi z pełną nienawiścią i goryczą, mówiąc o opozycji, że są to "hitlerowcy bez mundurów - opowiadała Sroka.

Jasna deklaracja. Sroka wyraziła swoje stanowisko w sprawie ustaw dotyczących aborcji

Prowadzące podcast musiały zapytać swoją gościnię o sprawy, którymi żyją w ostatnim czasie Polki. Jak przyznała posłanka, prezydent Andrzej Duda powinien podpisać ustawę dotyczącą dostępności tzw. tabletki dzień po. Jednak w przypadku pozostałych proponowanych zmian, o które tak mocno walczą kobiety, ma odmienne zdanie.

Magdalena Sroka powiedziała "nie" ustawie, dzięki której aborcja będzie legalna do 12. tygodnia ciąży.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP