ycipk-2k5jgu

Staniki typu minimizer. Które z nas powinny je nosić i ile kosztują?

Duży biust i piersi, które straciły jędrność, potrzebują odpowiedniego biustonosza. Wymagania kobiet o specjalnych potrzebach może spełnić stanik typu minimizer. Jak wygląda i ile za niego zapłacimy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybór biustonosza dla dużych piersi to prawdziwe wyzwanie
Wybór biustonosza dla dużych piersi to prawdziwe wyzwanie (Materiały prasowe)
ycipk-2k5jgu

Biustonosz idealny dla dużych piersi – minimizer

Biustonosze zmniejszające piersi, zwane inaczej minimizerami, to specyficzna bielizna stworzona dla kobiet z dużym biustem lub kobiet dojrzałych. Minimizer okrywa piersi, stabilnie je osadza i zapewnia kobietom z większym biustem komfort przez cały dzień. Dobrze dobrany i systematycznie noszony minimizer może nawet w niewielkim zakresie trwale skorygować pierś. Dotyczy to przypadków, kiedy utrata jędrności powstała na skutek źle dobranej bielizny.

ycipk-2k5jgu

Wybawienie dla dużych piersi — minimizer

Kobiety cenią minimizery za niwelowanie efektu piersi wylewającej się zza krawędzi biustonosza oraz za ulgę dla kręgosłupa, którą przynosi dobrze dobrany stanik. Dojrzałe kobiety często lekceważą rolę, jaką w dobrym samopoczuciu i atrakcyjnej prezencji pełni odpowiedni stanik. Istotny jest dobry rozmiar opaski, szerokie komfortowe ramiączka, które dobrze rozkładają ciężar piersi i odciążają kręgosłup. Dzięki temu możemy ulżyć plecom.

ycipk-2k5jgu
Materiały prasowe
Podziel się

Stanik stanikowi nierówny

Zwykły, kryjący stanik nie ma takich właściwości. Stanik zmniejszający piersi dzięki odpowiedniej konstrukcji z kilku połączonych paneli obejmuje całą pierś także od góry i z boków. Dzięki profilowanej miseczce i objęciu całej piersi, taki stanik delikatnie ''kompresuje" pierś, nadaje jej odpowiedni kształt, zmniejsza ją bez uczucia ucisku i osadza we właściwym względem reszty sylwetki miejscu.

ycipk-2k5jgu

Ile kosztuje minimizer?

Solidna bielizna modelująca ma swoją cenę, podobnie jak efektowne modele z seksownych kompletów. Koszt biustonosza, który skutecznie pomoże nam "zapanować nad biustem", nie musi jednak być wygórowany. Unikajmy staników w zbyt niskiej cenie, gdyż mogą zdeformować się nawet wtedy, kiedy będziemy o nie starannie dbać i prać tak, jak powinniśmy pielęgnować bieliznę, czyli ręcznie.

Minimizer kosztuje od około 100 zł do 200 zł, a w czasie dobrej promocji niektóre modele możemy zdobyć nawet za kilkadziesiąt zł. Wybierzmy biustonosze dostępne w ofercie profesjonalnych sklepów specjalizujących się w sprzedaży bielizny, a zakup nie będzie rozczarowaniem. Szerokim łukiem omijajmy natomiast stragany pełne kiepskich jakościowo, chińskich staników.

ycipk-2k5jgu
Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2k5jgu

ycipk-2k5jgu
ycipk-2k5jgu