Trwa ładowanie...

Staniki typu minimizer. Które z nas powinny je nosić i ile kosztują?

Duży biust i piersi, które straciły jędrność, potrzebują odpowiedniego biustonosza. Wymagania kobiet o specjalnych potrzebach może spełnić stanik typu minimizer. Jak wygląda i ile za niego zapłacimy?

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Staniki typu minimizer. Które z nas powinny je nosić i ile kosztują?
Źródło: Materiały prasowe
d10p579

Biustonosz idealny dla dużych piersi – minimizer

Biustonosze zmniejszające piersi, zwane inaczej minimizerami, to specyficzna bielizna stworzona dla kobiet z dużym biustem lub kobiet dojrzałych. Minimizer okrywa piersi, stabilnie je osadza i zapewnia kobietom z większym biustem komfort przez cały dzień. Dobrze dobrany i systematycznie noszony minimizer może nawet w niewielkim zakresie trwale skorygować pierś. Dotyczy to przypadków, kiedy utrata jędrności powstała na skutek źle dobranej bielizny.

Wybawienie dla dużych piersi — minimizer

Kobiety cenią minimizery za niwelowanie efektu piersi wylewającej się zza krawędzi biustonosza oraz za ulgę dla kręgosłupa, którą przynosi dobrze dobrany stanik. Dojrzałe kobiety często lekceważą rolę, jaką w dobrym samopoczuciu i atrakcyjnej prezencji pełni odpowiedni stanik. Istotny jest dobry rozmiar opaski, szerokie komfortowe ramiączka, które dobrze rozkładają ciężar piersi i odciążają kręgosłup. Dzięki temu możemy ulżyć plecom.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Stanik stanikowi nierówny

Zwykły, kryjący stanik nie ma takich właściwości. Stanik zmniejszający piersi dzięki odpowiedniej konstrukcji z kilku połączonych paneli obejmuje całą pierś także od góry i z boków. Dzięki profilowanej miseczce i objęciu całej piersi, taki stanik delikatnie ''kompresuje" pierś, nadaje jej odpowiedni kształt, zmniejsza ją bez uczucia ucisku i osadza we właściwym względem reszty sylwetki miejscu.

Ile kosztuje minimizer?

Solidna bielizna modelująca ma swoją cenę, podobnie jak efektowne modele z seksownych kompletów. Koszt biustonosza, który skutecznie pomoże nam "zapanować nad biustem", nie musi jednak być wygórowany. Unikajmy staników w zbyt niskiej cenie, gdyż mogą zdeformować się nawet wtedy, kiedy będziemy o nie starannie dbać i prać tak, jak powinniśmy pielęgnować bieliznę, czyli ręcznie.

Minimizer kosztuje od około 100 zł do 200 zł, a w czasie dobrej promocji niektóre modele możemy zdobyć nawet za kilkadziesiąt zł. Wybierzmy biustonosze dostępne w ofercie profesjonalnych sklepów specjalizujących się w sprzedaży bielizny, a zakup nie będzie rozczarowaniem. Szerokim łukiem omijajmy natomiast stragany pełne kiepskich jakościowo, chińskich staników.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d10p579

Podziel się opinią

Share
d10p579
d10p579