Trwa ładowanie...
d2ymg0c

Staniki typu minimizer. Które z nas powinny je nosić i ile kosztują?

Duży biust i piersi, które straciły jędrność, potrzebują odpowiedniego biustonosza. Wymagania kobiet o specjalnych potrzebach może spełnić stanik typu minimizer. Jak wygląda i ile za niego zapłacimy?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybór biustonosza dla dużych piersi to prawdziwe wyzwanie
Wybór biustonosza dla dużych piersi to prawdziwe wyzwanie (Materiały prasowe)
d2ymg0c

Biustonosz idealny dla dużych piersi – minimizer

Biustonosze zmniejszające piersi, zwane inaczej minimizerami, to specyficzna bielizna stworzona dla kobiet z dużym biustem lub kobiet dojrzałych. Minimizer okrywa piersi, stabilnie je osadza i zapewnia kobietom z większym biustem komfort przez cały dzień. Dobrze dobrany i systematycznie noszony minimizer może nawet w niewielkim zakresie trwale skorygować pierś. Dotyczy to przypadków, kiedy utrata jędrności powstała na skutek źle dobranej bielizny.

d2ymg0c

Wybawienie dla dużych piersi — minimizer

Kobiety cenią minimizery za niwelowanie efektu piersi wylewającej się zza krawędzi biustonosza oraz za ulgę dla kręgosłupa, którą przynosi dobrze dobrany stanik. Dojrzałe kobiety często lekceważą rolę, jaką w dobrym samopoczuciu i atrakcyjnej prezencji pełni odpowiedni stanik. Istotny jest dobry rozmiar opaski, szerokie komfortowe ramiączka, które dobrze rozkładają ciężar piersi i odciążają kręgosłup. Dzięki temu możemy ulżyć plecom.

Materiały prasowe

Stanik stanikowi nierówny

Zwykły, kryjący stanik nie ma takich właściwości. Stanik zmniejszający piersi dzięki odpowiedniej konstrukcji z kilku połączonych paneli obejmuje całą pierś także od góry i z boków. Dzięki profilowanej miseczce i objęciu całej piersi, taki stanik delikatnie ''kompresuje" pierś, nadaje jej odpowiedni kształt, zmniejsza ją bez uczucia ucisku i osadza we właściwym względem reszty sylwetki miejscu.

Ile kosztuje minimizer?

Solidna bielizna modelująca ma swoją cenę, podobnie jak efektowne modele z seksownych kompletów. Koszt biustonosza, który skutecznie pomoże nam "zapanować nad biustem", nie musi jednak być wygórowany. Unikajmy staników w zbyt niskiej cenie, gdyż mogą zdeformować się nawet wtedy, kiedy będziemy o nie starannie dbać i prać tak, jak powinniśmy pielęgnować bieliznę, czyli ręcznie.

Minimizer kosztuje od około 100 zł do 200 zł, a w czasie dobrej promocji niektóre modele możemy zdobyć nawet za kilkadziesiąt zł. Wybierzmy biustonosze dostępne w ofercie profesjonalnych sklepów specjalizujących się w sprzedaży bielizny, a zakup nie będzie rozczarowaniem. Szerokim łukiem omijajmy natomiast stragany pełne kiepskich jakościowo, chińskich staników.

Instagram.com
d2ymg0c

Podziel się opinią

Share

d2ymg0c

d2ymg0c