ycipk-1ypy9z

Sting z żoną jak nastolatki. Sekretem związku 8-godzinny seks

Sting i Trudie Styler od dekad tworzą udane małżeństwo. Ostatnio wybrali się na występ komediowy - szli wtuleni w siebie i wyglądali tak, jakby dopiero się w sobie zakochali. Oboje są grubo po 60-tce i jak powiedział kiedyś Sting, często odwiedzają sypialnię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sting i Trudie Styler lubią seks
Sting i Trudie Styler lubią seks (East News)
ycipk-1ypy9z

Trudie i Sting pobrali się ponad 20 lat temu, chociaż ich związek trwa o wiele dłużej. Przez pierwsze 10 lat relacji mieszkali osobno. Trzeba przyznać, że to dość nietypowe, ale wyraźnie umacnia relację. W przypadku tej pary zadziałał - i wciąż działa - udany seks.

Jak wygląda seks na emeryturze?

Jakiś czas temu artysta przekonywał, że on i Trudie potrafią kochać się nawet przez 8 godzin. Mowa o seksie tantrycznym, który w programie "Inside the Actors Studio" Sting polecił wszystkim parom. – Nie ma nic piękniejszego – mówił. Niedawno brytyjska seksekspertka na łamach "The Sun" wyjaśniła, jak im dorównać.

ycipk-1ypy9z

Nie narzekaj na nudę w łóżku i kochaj się jak Sting z żoną. 25 lat razem i nie mają się dość

Rady okazały się całkiem proste. Po pierwsze, warto uprawiać seks kilka razy w tygodniu, a jeśli się uda, nawet częściej. Co jeszcze? Sting i Trudie używają jeszcze erotycznych gadżetów i lubrykantów. Lubią też zakładać wymyślne kostiumy. – Przebieranki są fajne – powiedział artysta. Nie mniej istotne jest przygotowanie fizyczne do uniesień, jak i czułości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-1ypy9z
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ypy9z

ycipk-1ypy9z
ycipk-1ypy9z