GwiazdySting z żoną jak nastolatki. Sekretem związku 8-godzinny seks

Sting z żoną jak nastolatki. Sekretem związku 8‑godzinny seks

Sting z żoną jak nastolatki. Sekretem związku 8-godzinny seks
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
11.06.2018 13:40, aktualizacja: 11.06.2018 14:40

Sting i Trudie Styler od dekad tworzą udane małżeństwo. Ostatnio wybrali się na występ komediowy - szli wtuleni w siebie i wyglądali tak, jakby dopiero się w sobie zakochali. Oboje są grubo po 60-tce i jak powiedział kiedyś Sting, często odwiedzają sypialnię.

Trudie i Sting pobrali się ponad 20 lat temu, chociaż ich związek trwa o wiele dłużej. Przez pierwsze 10 lat relacji mieszkali osobno. Trzeba przyznać, że to dość nietypowe, ale wyraźnie umacnia relację. W przypadku tej pary zadziałał - i wciąż działa - udany seks.

Jakiś czas temu artysta przekonywał, że on i Trudie potrafią kochać się nawet przez 8 godzin. Mowa o seksie tantrycznym, który w programie "Inside the Actors Studio" Sting polecił wszystkim parom. – Nie ma nic piękniejszego – mówił. Niedawno brytyjska seksekspertka na łamach "The Sun" wyjaśniła, jak im dorównać.

Rady okazały się całkiem proste. Po pierwsze, warto uprawiać seks kilka razy w tygodniu, a jeśli się uda, nawet częściej. Co jeszcze? Sting i Trudie używają jeszcze erotycznych gadżetów i lubrykantów. Lubią też zakładać wymyślne kostiumy. – Przebieranki są fajne – powiedział artysta. Nie mniej istotne jest przygotowanie fizyczne do uniesień, jak i czułości.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl