ModaSTREET STYLE: Caryca mody, członkini Rosyjskiej Mafii. Jej styl kopiują nawet ekspertki

STREET STYLE: Caryca mody, członkini Rosyjskiej Mafii. Jej styl kopiują nawet ekspertki

STREET STYLE: Caryca mody, członkini Rosyjskiej Mafii. Jej styl kopiują nawet ekspertki
Źródło zdjęć: © East News
Monika Zonenberg
11.09.2017 17:07, aktualizacja: 12.09.2017 09:04

Miroslava Duma, rosyjska ikona stylu, jest inspiracją dla fashionistek i kobiet na całym świecie. Córka senatora, która kilka lat temu pojawiła się znikąd, teraz zasiada w pierwszych rzędach najważniejszych pokazów mody i prowadzi swój magazyn "Buro 24/7". Jej stylizacje są bezbłędne i warto się nimi inspirować. Dziś na warsztat bierzemy jej look z pokazu Stelli McCartney, który podbił nasze serca prostotą i wygodą.

Mira Duma, bo tak mówią o niej w świecie mody, należy do tak zwanej Rosyjskiej Mafii, popularnej grupy fashionistek, które wzbudzają ogromną sympatię i szacunek w świecie mody. Jej członkinie mają mistrzowski gust, nie zaliczają wpadek, a nawet w codziennych stylizacjach wyglądają jak gwiazdy. Nas zachwyciła stylizacja Miry, na którą zdecydowała się, idąc na pokaz Stelli McCartney w Paryżu.

Obraz
© East News

Garniturowy zestaw w kolorze beżu zestawiła z bluzką i płaszczem w podobnym odcieniu. Ten total look, czyli stylizację w tym samym kolorze, połączyła z białymi, sportowymi butami, dzięki którym wygląda przekornie i wyjątkowo stylowo. Duma uwielbia łamać modowe schematy i jest prawdziwą mistrzynią street fashion. Sama przyznała, że nie spędza dużo czasu na wybieraniu stylizacji, a mimo tego za każdym razem wygląda zjawiskowo. Jej kluczem do sukcesu jest umiejętne łączenie produktów luksusowych marek z tymi z sieciówek. Stylizacje, które komponuje, nigdy nie są przerysowane.

Ta, którą prezentujemy, jest łatwa do skopiowania i noszenia na co dzień. Wystarczy dobór odpowiedniego koloru. Podobnie jak Miroslava Duma, zarzuć na garnitur płaszcz, dobierz okulary przeciwsłoneczne i koniecznie sportowe buty. To idealny przykład na to, że nie trzeba zakładać niebotycznie wysokich szpilek, by wyglądać stylowo. Taka stylizacja będzie wyglądać dobrze także z obcasami, ale potrzeba komfortu i tempo naszego życia podpowiadają nam, że czasem lepiej zamienić je na coś wygodnego i bardzo modnego.