ModaStylowy dzień z Trinny i Susannah

Stylowy dzień z Trinny i Susannah

Stylowy dzień z Trinny i Susannah
Źródło zdjęć: © materiały prasowe

11.06.2010 14:18, aktual.: 11.06.2010 15:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilkaset zgłoszeń z całej Polski – to efekt konkursu ogłoszonego przez Galerię Mokotów na stylizacyjne metamorfozy z udziałem dwóch brytyjskich stylistek - Trinny i Susannah. 12 finalistek, wyselekcjonowanych przez gwiazdy spośród prawidłowych zgłoszeń konkursowych, w sobotę 12 czerwca, poddane zostanie metamorfozom.

Kilkaset zgłoszeń z całej Polski – to efekt konkursu ogłoszonego przez Galerię Mokotów na stylizacyjne metamorfozy z udziałem dwóch brytyjskich stylistek - Trinny i Susannah. 12 finalistek, wyselekcjonowanych przez gwiazdy spośród prawidłowych zgłoszeń konkursowych, w sobotę 12 czerwca, poddane zostanie metamorfozom.

Każda z nich reprezentuje inny typ sylwetki wyróżniony przez Trinny i Susannah w książce ich autorstwa zatytułowanej „Księga kobiecych sylwetek”. Finalistki konkursu, prócz nowych wizerunków oraz szeregu rad dotyczących dobierania stroju otrzymają również ubrania i buty m. in. marki Prima Moda, które stylistki dobiorą do kształtu ich sylwetek i stylu. Spotkanie z gwiazdami ubarwią pokazy mody. Event poprowadzi Olivier Janiak.

Na ogłoszenie odpowiedziało kilkaset pań z całej Polski. Były wśród nich kandydatki w wieku od 18 do 56 lat pochodzące z różnym stron Polski, w tym: z Radomia, Katowic, Ełku czy Bełchatowa. Na zawarte w formularzu pytanie o powody, dla których chcą wziąć udział w metamorfozach z udziałem brytyjskich guru stylizacji, w znacznej większości panie odpowiadały, że chcą wyglądać młodziej, podobać się sobie, odkryć swój image, zmienić swoje życie, przeżyć przygodę, poznać Trinny i Susannah, ale nade wszystko nabrać pewności siebie. Po wstępnej selekcji dotyczącej prawidłowości zgłoszeń konkursowych zdjęcia kandydatek trafiły do Trinny i Susannah, które dokonały ostatecznego wyboru 12 pań – przedstawicielek 12 typów sylwetek.

* POŻĄDANY ZAWÓD - STYLISTA *Zaakceptować siebie – metamorfozy z gwiazdami

Trinny i Susannah przyjadą na zaproszenie Galerii Mokotów i będzie to ich pierwszy pobyt w Polsce. Stylistki stworzyły własny sposób kwalifikowania kobiecych sylwetek. Modowym metamorfozom poddały już ponad 5 000 kobiet. Zgodnie z tym co twierdzą na swojej stronie internetowej przyjemność czerpią nie z pozytywnych recenzji swoich programów czy książek, ale ze świadomości, że zainspirowały tak wiele kobiet do tego, by zaakceptowały swoje ciała takimi, jakimi są i nauczyły się je właściwie eksponować.

Podczas eventu w Galerii Mokotów na przykładach zaprezentowane zostanie poszczególne 12 typów sylwetek - Kręgiel, Kielich, Klepsydra, Rożek, Wiolonczela, Jabłko, Kolumna, Dzwon, Wazon, Cegła, Lizak, Gruszka. Stylistki unaocznią również swoją tezę, że do każdej figury można dobrać takie ubranie, które uwypukli wszystkie atuty, ukrywając jednocześnie wady.

Do stylizacyjnych metamorfoz butów użyczy marka Prima Moda. Sama marka na naszym rynku jest już bardzo dobrze znana, to jeden z największych polskich brandów sprowadzających oryginalne włoskie obuwie. Współpracując ze znanymi na włoskim rynku projektantami obuwia takimi jak Alberto Zago czy Carmine Marfe, podąża za najnowszymi trendami prosto z mediolańskich wybiegów.

Wszystkie finalistki po evencie otrzymają na własność buty i stroje, w których wystąpią podczas metamorfoz.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także