ModaSukienka na wiosnę Joanny Koroniewskiej. Dopasowała do niej maseczkę w róże

Sukienka na wiosnę Joanny Koroniewskiej. Dopasowała do niej maseczkę w róże

Sukienka na wiosnę Joanny Koroniewskiej. Dopasowała do niej maseczkę w róże
Źródło zdjęć: © ONS
aps
24.04.2020 12:09, aktualizacja: 21.01.2021 20:39

Sukienka na wiosnę z długim rękawem w kolorze jeansu to ostatni wybór Joanny Koroniewskiej. Po długim okresie izolacji aktorka zdecydowała się na wyjście z domu. Kreację dopełniła białą maseczką w róże. Narzucony nakaz zakrywania twarzy wymaga teraz, aby zaopatrzyć się w odpowiednie dodatki, będące gwarantem bezpieczeństwa ludzi wokół.

Sukienka na wiosnę maxi zakończona falbaną to wybór Joanny Koroniewskiej. Aktorka wybrała model w kolorze niebieskim z drobnymi, białymi kropeczkami. Sukienka ma małe falbanki w okolicy szyi i poniżej dekoltu. Długie rękawy wieńczy gumka. Do tej stylizacji Joanna Koroniewska włożyła brązowe botki.

Joanna Koroniewska w sukience w stylu boho i maseczce w róże

Maseczka powoli staje się nieodzownym elementem ubioru. Choć w sieci pojawiają się propozycje masek od projektantów za kilkadziesiąt złotych, maskę można uszyć samemu w domu. Wiele polskich marek oferuje również maseczki w przystępnych cenach, od 10 do 30 złotych, w zależności od materiału i ilości warstw. Warto wspierać rodzime firmy w trudnym okresie pandemii koronawirusa.

"Dzisiaj po wielu tygodniach wyszłam z domu. Zdecydowałam się na to, bo uważam, że to niejako mój obowiązek. Mieszkam w Warszawie od wielu lat i od kiedy pamiętam #multimedialnyparkfontann był dla nas, mieszkających w Warszawie, ogromnie ważnym wydarzeniem" – napisała Joanna Koroniewska na Instagramie i opublikowała zdjęcia.
Poinformowała również, że będzie czytała w sieci, razem z innymi aktorami, warszawskie legendy.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta