GwiazdyŚwiąteczna metamorfoza Dominiki Gwit. "Sporo pani schudła"

Świąteczna metamorfoza Dominiki Gwit. "Sporo pani schudła"

Dominika Gwit
Dominika Gwit

28.12.2021 19:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Gwit opublikowała ostatnio zdjęcie, które nieco zaskoczyło fanów aktorki. Większość z nich twierdzi, że gwiazda przeszła prawdziwą metamorfozę. "Mega widać różnicę" - komentują.

"No i jak tam po świętach? Głowy bolą? Brzuchy całe czy pękły? Ja się teraz za głowę łapię i się zastanawiam, co by tu ubrać na Sylwestra! Całuję was! Mam nadzieję, że idziecie do pracy dopiero po Nowym Roku i dziś jeszcze odpoczywacie" - napisała na Instagramie aktorka i dziennikarka Dominika Gwit.

Komentarze internautów

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w całej okazałości. Fani aktorki szybko zauważyli, że przeszła ona niemałą metamorfozę. "Sporo pani schudła, mega widać różnicę" - deklaruje jeden z nich.

"Schudła pani, brawo! Wiem, jak to ciężko" - oznajmia kolejny. "Pani Dominiko, czego by pani nie założyła, we wszystkim wygląda pani super. Nie szata zdobi człowieka, tylko jego wnętrze. Emanuje pani taką pozytywną energią. Super babeczka" - zachwyca się inny.

Dominika Gwit o nadwadze

Przypomnijmy, że Dominika Gwit deklaruje, że już od wielu lat zmaga się nadwagą. Ze spadkiem z wagi nie pomagają jej również poważne choroby immunologiczne. Aktorka nie zamierza się jednak wstydzić własnego ciała i niejednokrotnie zachęca do samoakceptacji.

- Co przyjdzie nam z tego, że zakryjemy się na plaży albo będziemy w upale siedzieć w ubraniu? I tak przecież widać, że jesteśmy grube! Jesteśmy grube, bo jesteśmy ludźmi, a ludzie są różni. Ale każdy ma prawo korzystać z życia. Jak pójdziesz na plażę, to co? Podejdzie ktoś do ciebie? Ubliży ci? Czasem tak, ale nie zdarza się to jednak zbyt często. Ten ktoś musiałby być ostatnim chamem, żeby podejść i powiedzieć ci: "O, gruba świnio, ubierz się!" - powiedziała w rozmowie z Oh!me.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (334)