Blisko ludziSyn Borysa Szyca ma już prawie cztery miesiące. Fani: "wykapany tata"

Syn Borysa Szyca ma już prawie cztery miesiące. Fani: "wykapany tata"

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub w 2019 roku
Borys Szyc i Justyna Nagłowska wzięli ślub w 2019 roku
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Sokołowska
10.06.2020 11:15

Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska w marcu tego roku przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Mały Henryk rośnie jak na drożdżach. Pod zdjęciami zamieszczanymi w mediach społecznościowych często pojawiają się komentarze, że maluch jest bardzo podobny do taty.

Henryk urodził się 21 marca 2020 roku. To pierwsze wspólne dziecko Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Para chętnie zamieszcza rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych. Żona aktora na swoim koncie na Instagramie często pisze o macierzyństwie i o tym, jaka jest szczęśliwa.

Pod najnowszym zdjęciem Nagłowskiej w oczy rzucają się same pozytywne komentarze. Internauci coraz częściej piszą, że Henio podobny jest do taty. "Mama z synusiem, który jest wykapanym tatusiem, cudowny obrazek", "czysty tatinek", "uwielbiam patrzeć na pani buzię, jest na niej wypisane dobro i ciepło. A Henio słodziak w zależności od ujęcia, raz podobny do taty, a raz do mamy" – zauważa inna internautka. Wtóruje jej kolejna: "Śliczny maluch, wziął co najlepsze od mamy i taty, będzie rozkochiwał w sobie dziewczyny".

Borys Szyc i Justyna Nagłowska – związek i dzieci

Borys Szyc i Justyna Nagłowska pobrali się pod koniec 2019 roku. Choć mają jedno wspólne dziecko, każde z nich wychowuje pociechy z poprzednich związków. Justyna ma dwie córki, a Borys 15-letnią Sonię, której mamą jest Anna Bareja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także