GwiazdyBorys Szyc pokazał zdjęcie z córką. Poruszył ważny problem

Borys Szyc pokazał zdjęcie z córką. Poruszył ważny problem

Borys Szyc pokazał zdjęcie z córką. Poruszył ważny problem
Źródło zdjęć: © East News
20.06.2019 14:23

Borys Szyc udostępnił na swoim koncie na Instagramie selfie z córką Sonią. Do zdjęcia dołączył również ważny wpis, w którym poruszył kwestię świadectw z czerwonym paskiem.

Borys Szyc – córka

Borys Szyc ma 40 lat. Aktor, który od jakiegoś czasu związany jest z Justyną Nagłowską ma córkę, która jest owocem jego związku z Anną Bareją. Sonia ma już 15 lat. Szyc, który coraz lepiej radzi sobie na Instagramie udostępnił ostatnio na swoim profilu zdjęcie z dziewczynką. Dołączył do niego bardzo osobisty post, który nawiązywał do zakończenia roku szkolnego i świadectw z czerwonym paskiem.

Borys Szyc do Karoliny Korwin-Piotrowskiej

"Karolina Korwin-Piotrowska poruszyła ważny temat. Zapytała, czy to nie wyścig szczurów, żeby się chwalić czerwonym paskiem. Karolino, ale trochę jednak przesadzasz. Kiedyś zamiast Facebooka miałaś tłum cioć, wujków i dziadków, którzy dopytywali, jak nam poszło. A nie zawsze szło dobrze. W ósmej klasie miałem świadectwo z czerwonym paskiem i byłem strasznie dumny. Cieszyłem się, że dałem radę" – czytamy.

Aktor dodaje, że w tym roku wzorowe świadectwo miała także jego córka, z której jest bardzo dumny.

"Mój post ze zdjęciem tego paska to szacunek i podziękowanie dla niej. Nie łechtanie mojej próżności ani jakiś wyścig szczurów. Wspieram was wszystkie dzieciaki, które przez niezbyt mądrych dorosłych zostaliście wpędzeni w niezłe kłopoty i teraz brakuje dla wszystkich miejsc do szkół, liceów, techników" – pisze aktor.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta