Trwa ładowanie...

Syn Edyty Górniak nie podejdzie w tym roku do matury. Reakcja gwiazdy zaskakuje

Maturzyści i ich rodzice odliczają dni do stresującego egzaminu. Zaskakującą decyzję podjął Allan Krupa. Zamierza napisać maturę dopiero w 2022 r. Wokalistka zabrała głos w tej sprawie.

Syn Edyty Górniak nie podejdzie do maturySyn Edyty Górniak nie podejdzie do maturyŹródło: AKPA
d39lqxx
d39lqxx

Tegoroczni absolwenci szkół średnich przeżyli w tym roku niemały, emocjonalny rollercoaster. To, w jakiej formie odbędą się egzaminy, długo stanowiło zagadkę i zależało od dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemicznej. Ostatecznie maturzyści podejdą do egzaminu dojrzałości w ścisłym reżimie sanitarnym. W przeciwieństwie do swoich rówieśników Allan Krupa postanowił odczekać rok.

Dlaczego Edyta Górniak nie ma matury?

Diwa jest jedną z gwiazd, które nigdy nie podeszły do egzaminu dojrzałości. Piosenkarka nie ma z tego powodu kompleksów. Edyta Górniak w młodości postawiła nie na edukację, a karierę:

"Choć sama nie podchodziłam do matury, bo w tym czasie los postawił mnie na scenie nowojorskiego Broadwayu (z premierą musicalu "Metro"), to uwierzcie mi, że wysoki poziom stresu nie odstępuje mnie od lat. Rozumiem więc Wasze napięcia i obawy." - napisała kiedyś na swoim Facebooku.

d39lqxx

Allan Krupa ma od swojej mamy wolną rękę w kwestii planowania swojej ścieżki edukacyjnej. Chłopak w tym roku kończy klasę mundurową w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach. Jednak egzamin dojrzałości napisze dopiero za rok.

Edyta Górniak apeluje do rodziców

Edyta Górniak w taki sposób komentuje decyzję syna:

"Jako mama powiedziałam Allanowi, że zostawiam decyzję jemu, czy chce podejść do matury i jeśli zdecyduje, że ten rok był za trudny, zbyt stresujący, żeby przyjąć wiedzę we właściwym zakresie, by oceniać jego poziom dojrzałości, bo to przecież egzamin dojrzałości, jeżeli nie będzie się czuł na siłach, to niech tego nie robi, ja nie będę wywierała na niego żadnej presji. Jeżeli będzie chciał do tego podejść za rok, może coś się zmieni, to spoko. (…) Pozostawiam tę przestrzeń Allanowi, myślę, że nie będzie podchodził do matury, nie chcę, żeby miał dodatkowe stresy, ten rok był bardzo trudny, a przecież jeszcze się nie skończył" – powiedziała piosenkarka.

Gwiazda namawia także innych rodziców, by wzięli z niej przykład. Twierdzi, że tylko nastolatkowie wiedzą, czy rok nauki zdalnej odpowiednio ich przygotował do tego stresującego egzaminu.

Doktor Bartosz Fiałek mówi co robić, kiedy ukąsi nas kleszcz

d39lqxx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39lqxx