Trwa ładowanie...

Syn Kamila Durczoka zrzeknie się spadku po ojcu? "To on będzie musiał teraz zdecydować"

Niespodziewana śmierć Kamila Durczoka poruszyła zarówno fanami znanego dziennikarza, jak i mediami. Durczok zmarł 16 listopada 2021 w szpitalu w Katowicach, a według doniesień nie zdążył spisać swojego testamentu. Majątek ma jednak odziedziczyć jego jedyny syn, Kamil junior, który prawdopodobnie chce się go zrzec.

Share
Kamil Durczok z synem w 2014 roku Kamil Durczok z synem w 2014 roku Źródło: East News
d3a6nd7

Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku o godz. 4 nad ranem w szpitalu w Katowicach. Powodem jego śmierci był rozległy krwotok wewnętrzny, którego, mimo szybkich działań lekarzy, nie dało się zahamować. Dziennikarz został pochowany trzy dni później w rodzinnym mieście. Pożegnała go tam zarówno jego była żona, Marianna Dufek, jak i syn - Kamil junior, jego jedyne dziecko.

Zrzeknie się spadku po ojcu?

Według najnowszych doniesień Kamil Durczok nie zdążył spisać swojego testamentu. Choć nic nie jest jeszcze do końca pewne, wszystko prawdopodobnie przejdzie na jego syna, Kamila juniora, jeżeli ten nie zrzeknie się spadku po ojcu. Kamil Dufek, który zrezygnował z używania nazwiska swojego ojca, nie chce być wiązany z jego popularnością. Osoba z otoczenia Durczoka zdradziła w rozmowie z "Pomponikiem", że 24-latek nie podjął jeszcze decyzji o przejęciu majątku ojca.

- Jego jedynym spadkobiercą w naturalny sposób staje się syn - Kamil junior. To on będzie musiał teraz zdecydować czy przyjmuje spadek, na który składają się nie tylko nieruchomości, ale i długi. I to ogromne - przekazał portalowi znajomy dziennikarza.

d3a6nd7

Majątek Kamila Durczoka

Okazuje się jednak, że na majątek Kamila Durczoka, oprócz wspomnianych przez jego znajomego sporych długów, składają się także m.in. zabytkowy Mercedes 500 SEC, dom z basenem w Szczyrku, a także połowa mieszkania w Katowicach, które aktualnie zamieszkuje jego była żona, a matka Kamila juniora, Marianna Dufek. Kamil junior miałby również otrzymać wraz z majątkiem dostęp do aplikacji stworzonej przez swojego ojca - Durczokracji oraz czerpać z niej zyski.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

O śmierci Kamila Durczoka dowiedział się na antenie. "Jestem wstrząśnięty"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3a6nd7

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3a6nd7
d3a6nd7