Trwa ładowanie...
dst4ji6

Syn Michaela Jacksona nie zapłacił za hotel w Warszawie. Jest winien kilka tys. zł

Ostatnio głośno o dokumencie o opowiadającym o Michaelu Jacksonie – "Leaving Neverland". Okazuje się, że dużo emocji wzbudza również syn Michaela Jacksona Brandon Howard.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku
Michael Jackson zmarł 25 czerwca 2009 roku (Getty Images)
dst4ji6

37-letni Brandon Howard to nieślubny syn Michaela Jacksona, który chce pójść w ślady ojca. Potomek Michaela Jacksona od dłuższego czasu próbuje zrobić karierę w branży muzycznej. Wokalista dwukrotnie odwiedził Polskę, ostatni raz w październiku zeszłego roku. Okazuje się, że jego niedawna wizyta pozostawiła duży niesmak.

Jak podaje "Super Express", syn Michaela Jacksona nocował w jednym z warszawskich hoteli. Dziennik wylicza, że wokalista korzystał z wielu udogodnień, m.in. z prywatnego kierowcy czy masażu. Niestety, ostatniej nocy pojawiły się pierwsze problemy.

"Ostatniej nocy jego pobytu recepcjoniści poprosili go o kartę, aby uregulował płatności. Powiedział, że zrobi to później, bo ma rzeczy w pokoju. Po godzinie 4 rano zszedł na dół, omijając recepcję. Kiedy pracownik wybiegł za nim, mówiąc, że ma rachunek do opłacenia, odpowiedział, że jego agent zapłaci, trzasnął drzwiami i odjechał" – powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Aldona Wleklak z agencji Dobre Media, która organizowała koncert syna Michaela Jacksona w Polsce.

dst4ji6

Jak podaje dziennik, syn Michaela Jacksona jest winien hotelowi około 7 tys. zł. Brak wpłaty tłumaczył kilkukrotnie, m.in. awarią w banku, pożarem w Kalifornii, śmiercią przyjaciela czy wyjazdem do Nowego Jorku.

Ostatnio głośno jest również o ojcu Howarda. 6 marca odbędzie się polska premiera filmu pt. "Leaving Neverland" – dokumentu o Michaelu Jacksonie. Film opowiada historię dwóch mężczyzn, ktorzy mieli być w dzieciństwie molestowani przez Michaela Jacksona. W mediach mówi się również o potajemnej decyzji BBC Radio 2. Jak podaje "The Times" stacja przestała puszczać piosenki Michaela Jacksona.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

dst4ji6

Podziel się opinią

Share

dst4ji6

dst4ji6