Trwa ładowanie...
d2yqjjv

Syn Natashy Richardson do dziś nie pogodził się z jej śmiercią. Aktorka zginęła na nartach

16 marca 2009 Natasha Richardson przewróciła się podczas lekcji jazdy na nartach w kanadyjskim Mont-Tremblant. Doznała wtedy obrażeń mózgu i trafiła do szpitala. Niestety, nie udało się jej uratować. Syn aktorki po latach zdobył się na przejmujące wyznanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natasha Richardson
Natasha Richardson (Getty Images)
d2yqjjv

Bezpośrednią przyczyną śmierci żony Liama Neesona był krwiak nadtwardówkowy i krwotok do mózgu. Neeson zdecydował odłączyć ją od aparatury podtrzymującej życie. Micheál Richardson otwarcie opowiedział o utracie matki w bardzo młodym wieku. Jedenaście lat po jej śmierci 25-latek wciąż nie przeszedł swojej żałoby w pełni. W rozmowie z "Vanity Fair" powiedział, że "ból był dla niego zbyt przytłaczający".

Natasha Richardson – syn

"Myślę, że umysł jest bardzo potężny i podświadomie lub nieświadomie może cię chronić. Tak właśnie zrobił, kiedy mama odeszła. Po prostu odepchnąłem go na bok i nie chciałem sobie z tym radzić" – wyznał. "Nadal nie sądzę, że to pojąłem i to wydaje się być podobnym doświadczeniem podróżą dla wielu ludzi, z którymi rozmawiałem. Pięćdziesięciolatkowie, którzy stracili rodziców, kiedy mieli 12,13 lat, któregoś dnia uprawiają ogródek i coś ich dosięga, po prostu się rozpadają" – dodał.

d2yqjjv

Od tragicznej śmierci matki Micheál uhonorował ją na wiele sposobów, w tym zmieniając swoje nazwisko na Richardson w 2018 roku i podążając jej aktorskimi śladami. Obecnie 25-latek promuje wspólny film z ojcem Liamem Neesonem, który kręcili we Włoszech. To historia ojca i syna, którzy stracili kontakt po śmierci ich ukochanej żony i matki. To przypominało ich rzeczywisty dramat, co było niejako terapią dla Richardsona. "Myślę, że im jestem starszy, bardziej pamiętam o mojej mamie i robię więcej, by ją uhonorować, a to mi przejść przez smutek i się uzdrowić" – powiedział.

"Podobieństwa w filmie były tak oczywiste, że czułem się, jakby moja mama, w sensie duchowym, włożyła w to rękę" – stwierdził aktor, a potem dodał, że poczuł obecność matki podczas zdjęć. Raz między nim a jego ojcem przeleciał motyl, gdy kręcili emocjonalną scenę.

d2yqjjv

Siłaczki. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2yqjjv

Podziel się opinią

Share

d2yqjjv

d2yqjjv