Syn Tomasza Stockingera to znany dziennikarz. Mało kto ich razem kojarzy

Syn Tomasza Stockingera to znany dziennikarz. Mało kto ich razem kojarzy

Mało kto wie, że Tomasz Stockinger ma syna
Mało kto wie, że Tomasz Stockinger ma syna
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
25.11.2022 16:26, aktualizacja: 25.11.2022 18:32

O Tomaszu Stockingerze znów stało się głośno. Aktor rozstał się ze swoją partnerką. Niestety to nie jedyna przykra wiadomość u rodziny Stockingerów. Niedawno syn Tomasza wyznał, że musi na pewien czas zrezygnować z pracy z powodów zdrowotnych. Kim dokładnie jest Robert Stockinger?

Tomasz Stockinger najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. Aktor zakończył kolejny związek. Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Stockinger jest ojcem Roberta i dziadkiem Oliwii oraz Adama. W ostatnim czasie również w życiu 32-letniego Roberta Stockingera nie jest za kolorowo. Czym dokładnie się zajmuje i jak wygląda życie syna aktora znanego z "Klanu"?

Kim jest Robert Stockinger? Mężczyzna nie poszedł w ślady znanego ojca

Robert Stockinger przyszedł na świat w 1990 roku. Swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiał, uczęszczając wraz ze znanym ojcem na imprezy branżowe. To właśnie dzięki Tomaszowi wystąpił w "Klanie". Nie zdecydował się jednak wiązać swojej kariery właśnie z aktorstwem. Robert został dziennikarzem i rozpoczął pracę w mediach.

Od kilku lat Roberta może kojarzyć każdy wierny widz "Dzień Dobry TVN" - młody Stockinger jest jednym z prezenterów śniadaniówki. To właśnie dzięki tej stacji poznał swoją przyszłą żonę Patrycję Drozd. Para pobrała się w 2015 roku i obecnie wychowuje dwoje dzieci.

Robert Stockinger postanowił zrezygnować z pracy

Na początku listopada Robert Stockinger dodał w sieci przejmujący wpis. Wyznał internautom, że z powodów zdrowotnych postanowił odejść ze śniadaniówki.

"Panie i panowie, na razie znikam z "Dzień dobry TVN". Czujni widzowie słyszeli, że od kilku tygodni tracę głos. Biorę się z wrogiem, czyli polipem krtani, za łby. Zobaczymy, kto kogo" - poinformował na InstaStories.

Życzymy dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl