Trwa ładowanie...
d2u3shk
09-09-2015 11:57

Syndi-35

Syndi-35 to preparat hormonalny przeznaczony tylko dla kobiet, który leczy trądzik w ciężkiej postaci, a także pozwala zwalczać nadmierne owłosienie ciała oraz twarzy.

d2u3shk

Syndi-35 – informacje ogólne

Syndi-35 to preparat hormonalny przeznaczony tylko dla kobiet, który leczy trądzik w ciężkiej postaci, a także pozwala zwalczać nadmierne owłosienie ciała oraz twarzy. Lek ma właściwości antykoncepcyjne. Dostępny w sprzedaży w dwóch opcjach: 21 tabletek lub 63 tabletki (trzy blistry).

Syndi-35 – stosowanie

Preparat Syndi-35 należy zażywać codziennie przez trzy tygodnie po jednej tabletce na dobę o jednakowej porze. Po wykorzystaniu całego blistra odstawić środek na czas siedmiu dni. Nie zażywać więcej pastylek niż wynosi maksymalna dzienna dawka zawarta w ulotce.

d2u3shk

Syndi-35 – skutki uboczne

Najczęściej pojawiające się skutki uboczne stosowania preparatu: nieregularne i bolesne miesiączki, bóle głowy, stany depresyjne, wahania popędu seksualnego, tkliwość piersi, nudności, wymioty, zatrzymanie płynów w organizmie, nadwrażliwość na szkła kontaktowe. Wszelkie dolegliwości należy zgłosić swojemu lekarzowi.

Syndi-35 – przeciwwskazania

Tabletki antykoncepcyjne Syndi-35 nie powinny być stosowane w następujących przypadkach: uczulenie na substancje aktywne leku, ciąża (także jej podejrzenie), karmienie piersią, cukrzyca, choroby wątroby, krwawienia z dróg rodnych o nieznanej przyczynie, nowotwór piersi, wątroby i szyjki macicy (również wyleczony), problemy zdrowotne natury zakrzepowo-zatorowej.

Przed stosowaniem

Skonsultuj się z lekarzem ginekologiem, który przeprowadzi dokładny wywiad i skieruje Cię na badania kontrolne (ciśnienie krwi, badania piersi, wykluczenie ciąży).

d2u3shk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2u3shk