Blisko ludziSzelągowska o trzecim rozwodzie. Opowiedziała o kulisach rozstania

Szelągowska o trzecim rozwodzie. Opowiedziała o kulisach rozstania

Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna
Dorota Szelągowska była trzykrotnie zamężna
Źródło zdjęć: © Getty Images

21.04.2021 16:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dorota Szelągowska postanowiła odnieść się do plotek, które krążą na temat jej rozstania z trzecim mężem. Teraz projektantka skomentowała doniesienia w bardzo szczerych słowach.

Dorota Szelągowska jest w polskim show-biznesie już od wielu lat. Gwiazda zadebiutowała w telewizji już jako nastolatka, natomiast dziś jest jedną z czołowych gwiazd stacji TVN. Programy wnętrzarskie, które prowadzi Szelągowska, robią prawdziwą furorę. Jak się jednak okazuje, sukcesy w życiu zawodowym nie idą w parze z udanym życiem prywatnym.

Trzy śluby

Dorota Szelągowska trzykrotnie wychodziła za mąż. Z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem, doczekała się syna Antoniego. Związek nie wytrzymał jednak próby czasu. Po kilkunastoletnim związku z kompozytorem Adamem Sztabą zakochani zdecydowali się na ślub. Rozstali się po dwóch latach. Potem Szelągowska wyszła za mąż za Michała, ojca swojej córeczki Wandzi. Jednak podobno i ta relacja się rozpadła. Niedawno media rozpisywały się na temat trzeciego rozwodu Doroty Szelągowskiej. I choć prezenterka długo nie komentowała plotek o rozstaniu, to teraz postanowiła zabrać głos.

- Powiem to ten jeden raz. Nie żyję z moim mężem ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pandemię przechodziłam w samotności - wyznała Szelągowska w rozmowie z tygodnikiem "Pani".

Jak mówi prezenterka, nie ma w planach kolejnych ślubów, jednak - jak sama zaznacza - jest nauczona, aby nie mówić "nigdy" ani "zawsze". Jednocześnie dekoratorka podkreśliła, że z każdego ze swoich związków czegoś się nauczyła.

Zawsze dokonywałam wyborów, które w danym momencie były albo raczej wydawały mi się najlepsze. Każdy z moich związków był szczery i nigdy żadnego nie żałowałam. Mężczyźni, moje związki wiele mnie nauczyły o sobie, o świecie. To, kim jestem i gdzie jestem, zawdzięczam ludziom, których spotkałam na swojej drodze - powiedziała Szelągowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (319)
Zobacz także