GwiazdyTak Gessler wyglądała bez burzy loków. "Najgorsza fryzura w moim życiu"

Tak Gessler wyglądała bez burzy loków. "Najgorsza fryzura w moim życiu"

Magda Gessler
Magda Gessler
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
09.05.2021 17:13

Znakiem rozpoznawczym Magdy Gessler jest burza blond loków. I choć wielu jej fanów myśli, że znana restauratorka wręcz urodziła się z takimi bujnymi włosami, to są w błędzie. Gwiazda pokazała swoje zdjęcie sprzed lat.

Magda Gessler jest jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ma nie tylko nietuzinkową osobowość, obok której nie da się przejść obojętnie, ale również niepowtarzalny styl. Prowadząca program "Kuchenne rewolucje" ubiera się niczym kolorowy ptak, uwielbia strojną, wyrazistą biżuterię, mocny makijaż podkreślający jej urodę, a na głowie zawsze ma bujne loki. Pokaźnych rozmiarów blond czupryna to jej znak rozpoznawczy.

Jak Gessler wyglądała bez loków?

Magda Gessler postanowiła podzielić się z fanami wspomnieniem z dzieciństwa. Jako mała dziewczynka, nosiła bardzo krótkie włosy, które ledwo sięgały uszu. Była wówczas ciemną blondynką. Patrząc na to zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że restauratorka kilka dekad temu tak właśnie wyglądała. Na pierwszy rzut oka, można mieć problem, by ją rozpoznać. Dziś Magda nie wyobraża sobie, by nie mieć swoich długich i gęstych pukli. Przyznała, że kiedy chodziła do podstawówki, była najmniej zadowolona ze swojego wyglądu.

"Najgorsza fryzura w moim życiu... w szkole podstawowej" - napisała na Instagramie Magda.

Fani w pełni zrozumieli Magdę i przyznali, że oni w dzieciństwie też mieli takie fryzury. Rodzice chyba wszystkim fundowali takie uczesanie. "Prawie jak ja na grzybka lub z grzywką a'la zaczarowany ołówek w latach 80.", "Każdy taka miał, pani Magdo. Ja poszłam do fryzjera przed komunią i z długich włosów zrobił mi pazia, fryzura od gara, co z ja się napłakałam", "Każdy miał taki moment w życiu. Mnie mama strzygła na małpkę", "Myślałam, że to chłopiec. Każdy z nas miał w życiu taką najgorszą fryzurę" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta