GwiazdyMama Manowskiej wygląda jak jej starsza siostra. Pochwaliła się zdjęciem

Mama Manowskiej wygląda jak jej starsza siostra. Pochwaliła się zdjęciem

Marta Manowska
Marta Manowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
09.05.2021 16:36

Marta Manowska bez wątpienia odziedziczyła urodę po mamie. Gdy pochwaliła się w sieci ich wspólnym zdjęciem, fani nie mogli uwierzyć, że panie są do siebie tak podobne.

Marta Manowska pilnie strzeże swojej prywatności. W mediach nie opowiada o relacjach z mężczyznami ani o kontaktach z rodziną. Swoich bliskich trzyma z dala od show-biznesu. Jeśli gwiazda Telewizji Polskiej decyduje się uchylić rąbka tajemnicy prywatnego życia, to tylko dlatego, że nadarzyła się ku temu specjalna okazja. Zbliżający się wielkimi krokami Dzień Matki skłonił Martę do refleksji. Pochwaliła się w sieci pięknym zdjęciem.

Manowska i jej mama wyglądają jak siostry

Jakiś czas temu prowadząca program "Rolnik szuka żony" i jej mama wzięły udział w sesji zdjęciowej. Pięknie pomalowane i elegancko ubrane wspólnie pozowały do fotografii. Już na pierwszy rzut oka widać, że łączy je wyjątkowo bliska relacja, są nie tylko matką i córką, ale przede wszystkim są wspierającymi się przyjaciółkami.

"Mimo że jesteśmy różne i patrzymy każda w swoją stronę, trzon i podstawa zawsze jest ta sama - miłość i wzajemny szacunek. Dziękuje, że mnie tego nauczyłaś, Mamo. Głęboka i piękna relacja zawsze wymaga pracy, bo jak sama mówisz "bywa różnie" - napisała Manowska na Instagramie, gdy po raz pierwszy pochwaliła się w sieci efektem sesji.

Fani Manowskiej przecierają oczy ze zdumienia. Gdy zobaczyli jej mamę po raz pierwszy, pomyśleli, że to jej starsza siostra.

"To twoja mama? Jak siostra", "Mama wygląda super", "Twoja mama jest taka piękna", "Wow! Jak siostry", "Marta, ale masz piękną mamę", "Ale cudowne zdjęcie. Śliczne kobiety", "Nie mogę uwierzyć, że to naprawdę twoja mama. Cudo!" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta