GwiazdyLipińska ma nowego partnera? Wyznała, jaka relacja łączy ją z Baronem

Lipińska ma nowego partnera? Wyznała, jaka relacja łączy ją z Baronem

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. JPI
09.05.2021 16:04

Intensywny związek Blanki Lipińskiej z Baronem zakończył się po 8 miesiącach. Pisarka erotyków wyznała, jaki ma obecnie kontakt z byłym partnerem i odpowiedziała na pytanie, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna.

Blanka Lipińska szturmem weszła do polskiego show-biznesu, gdy jej erotyczna trylogia "365 dni" trafiła na półki w księgarniach i stała się bestsellerem. Celebrytka zaczęła pojawiać się na czerwonych dywanach, pozować na ściankach, a także stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obecnie obserwuje ją ponad 700 tys. osób. Szczególną uwagę mediów skupiła na sobie w momencie, gdy związała się ze znanym muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem, członkiem zespołu Afromental, który chwilę wcześniej był partnerem młodej aktorki Julii Wieniawy.

Blanka i Baron potwierdzili związek na początku marca ubiegłego roku, gdy rozpoczęła się pandemia. Wiedzieli, że trudno będzie utrzymać radosną nowinę w tajemnicy, gdy byli razem zamknięci razem w domu. Lipińska ochoczo pokazywała w sieci zdjęcia i filmiki z romantycznych randek, opowiadała o płomiennym uczuciu i snuła wspólne plany na przyszłość. Życie jednak szybko zweryfikowało tę relację i po 8 miesiącach pisarka erotyków ogłosiła, że znów jest singielką.

Blanka Lipińska ma nowego partnera?

Okazuje się, że dawni kochankowie rozstali się w zgodzie. Celebrytka publicznie nazywa Aleksandra swoim przyjacielem. Fani zastanawiają się, jak to możliwe, że mimo rozpadu związku, Blanka nie żywi do byłego negatywnych uczuć i nie ma do niego żalu.

"Żyj w przyjaźni z byłym, to nie poczujesz straty. (...) Przecież w przyjaźni też jest miłość. Ja to was, kobiety, nie kumam, serio. Wy sobie same problemy tworzycie i narzucacie jakieś "nie da się". Jak się chce, to się da, jak się nie chce, to się nie da. Proste" - napisała na Instagramie.

Internautki są pełne podziwu, że pisarka potrafiła zachować dobre relacje ze swoim eks. Blanka podkreśliła, że nie obawia się momentu, kiedy Alek znajdzie sobie nową partnerkę. "A czemu ma zniknąć? Czy twoi przyjaciele znikają, kiedy się zakochują? Bo moi np. nie" - skwitowała Lipińska.

Co więcej, celebrytka uchyliła rąbka tajemnicy swojej prywatności i odpowiedziała na intymne pytanie. Fanka zapytała, czy nie brakuje jej mężczyzny, z którym mogłaby spać, budzić się rano i pić wino na tarasie. Lipińska odparła: "A skąd pewność, że go nie mam?".

Czyżby Blanka zamierzała niedługo ogłosić światu, że w jej życiu pojawił się mężczyzna?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl