GwiazdyTak Polka zaprezentuje się na Miss Tourism Queen International

Tak Polka zaprezentuje się na Miss Tourism Queen International

Tak Polka zaprezentuje się na Miss Tourism Queen International
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Krzysztof Dolina
09.09.2016 15:33, aktualizacja: 19.09.2016 14:09

W najbliższą niedzielę Joanna Jochemczyk, finalistka konkursu Miss Polski 2015 wylatuje do Chin na wybory Miss Tourism Queen International 2016!

Przed rokiem 25-letnia Joanna Jochemczyk z Chełmu Śląskiego zdobyła tytuł Miss Tychów 2015 i znalazła się w ogólnopolskim finale wyborów Miss Polski 2015 w Krynicy Zdrój. Nie zdobywając tytułu Miss czy Wicemiss Polski mogła spodziewać się, że na tym etapie jej przygoda z konkursami zakończy się. Nic bardziej mylnego. To właśnie na śląską piękność postawili organizatorzy wyborów Miss Polski gdy podejmowali decyzję o polskiej delegatce na konkurs Miss Tourism Queen International 2016.

Od ponad miesiąca Asia przygotowywała się intensywnie do tak ważnego dla niej wyjazdu, który nastąpi już w najbliższa niedzielę. Nasza reprezentantka leci do chińskiego Wenzhou z Warszawy, przez Moskwę i Szanghaj.

W trakcie wielu godzin przygotowań Asia nie tylko zadbała o jak najlepszą sylwetkę, piękną cerę i włosy, ale również o swoją garderobę. Na główny pokaz podczas finału nasza miss postawiła na stroje projektu Grażyny Gałczyńskiej z Agora Celebration we Wrocławiu. Pani Grażyna przygotowała dla Asi biało – czerwony strój narodowy i dwie suknie wieczorowe.

Konkurs Miss Tourism Queen International 2016 odbędzie się w Chinach, a na delegatki z kilkudziesięciu krajów świata, poza przygotowaniami do Gali Finałowej zaplanowanej na 26 września, czekają również atrakcje turystyczne. Dziewczyny zwiedzą m.in. wyspę Nanji i górę Yendang.
Trzymamy kciuki za sukces Asi!

Źródło artykułu:WP Kobieta