Trwa ładowanie...
dv7yste

Tak wyglądają dziś córki Lecha Wałęsy. Jedną ciągnęło do sławy, druga była tancerką

Lech Wałęsa przeżywa drugą młodość dzięki mediom społecznościowym. Wyjątkowo chętnie się tam udziela, przyćmiewając swoją aktywnością resztę rodziny. Magdalena i Maria Wiktoria, córki byłego prezydenta, trochę mu teraz tę uwagę zabierają. Wystarczyło jedno zdjęcie na Facebooku, by znów zrobiło się o nich głośno.
Share
Tak wyglądają dziś córki Lecha Wałęsy. Jedną ciągnęło do sławy, druga była tancerką
Źródło: AFP
dv7yste

Magdalena jest najstarszą z córek Wałęsy. Była zawodową baletnicą, niestety jej karierę przekreśliła kontuzja kolana. Swego czasu Wałęsówną interesowały się media, na fali popularności podpisała kontrakt – wystąpiła w reklamie kremu do depilacji. Ojciec komentował to w rozmowie z "Dziennikiem Bałtyckim" tak: U mnie kobiety robią, co chcą.

Sławą dłużej od siostry cieszyła Maria Wiktoria. Zaczynała jako asystentka taty, by później przyjąć zaproszenie do "Tańca z gwiazdami". Show-biznes całkowicie ją wtedy pochłonął, zaprzyjaźniła z Edytą Herbuś – wspólnie brylowały na salonach. Życie Marii Wiktorii wypełniały imprezy i rozmowy z kolorową prasą. Raz przyłapano ją śpiącą na tylnym siedzeniu auta, co skomentowała zdaniem, że "czasem puszczają jej hamulce". Dziś trzyma się z dala od świata celebrytów.

Fotografia Magdy i Wiktorii pojawiła się na Facebooku Krystyny Jandy i wywołała niemałe poruszenie. Autorką jest Dagmara Chraplewska-Kołcz, jak wynika z posta, osoba bliska obu Wałęsównom. Ktoś skomentował podobieństwo sióstr do rodziców. – Ja do taty – stwierdziła Magdalena. Wiktoria dodała z kolei emotikonkę palców złączonych w literę V, przypominającą słynny gest ojca. Siostry mają jeszcze pięcioro rodzieństwa, w styczniu 2017 straciły brata. Przemysław został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu z Gdańsku.

Zobacz także: Nie żyje od 16 lat, ona była jego ukochaną córką. Weronika Ciechowska powala urodą

dv7yste

Podziel się opinią

Share
dv7yste
dv7yste