GwiazdyTakiej fotografii Magdy Gessler się nie spodziewaliście! "W trwającym stanie zakochania"

Takiej fotografii Magdy Gessler się nie spodziewaliście! "W trwającym stanie zakochania"

Magda Gessler znowu zaskakuje (East News)
Pawel Wodzynski
Magda Gessler znowu zaskakuje (East News) Pawel Wodzynski
Pawel Wodzynski

28.12.2021 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler przebywa aktualnie na romantycznych wakacjach. Nie zapomina jednak o fanach i dzieli się z nimi licznymi fotografiami z egzotycznego wyjazdu. Jedno ze zdjęć szczególnie przypadło im do gustu. "Kobieta w zakochaniu promienieje" - piszą.

Magda Gessler przebywa aktualnie na Sri Lance, skąd regularnie relacjonuje swój wakacyjny pobyt u boku ukochanego Waldermara Kozerawskiego. Para jest ze sobą od niemal 20 lat. I choć na co dzień dzielą ich tysiące kilometrów (Kozerowski jest chirurgiem plastycznym i mieszka w Kanadzie), to tworzą niezwykle udany związek.

Miłość Magdy Gessler

"Chciałbym powiedzieć o mojej żonie, że jest najpiękniejszym człowiekiem, jakiego znam! Jest piękna, dumna i dobra w środku. A wbrew temu co ludzie myślą, bardzo nieśmiała i niepewna na zewnątrz... Zawsze skłonna do pomocy każdemu, z kim zetknie ją los. To nie tylko pomoc w 'Kuchennych rewolucjach', ale to ogromna empatia dla ludzi zwierząt i sytuacji, w jakich się znajduje" - napisał na Facebooku Kozerowski.

"Miłość. Nic dodać, nic ująć" - zatytułowała jedno z wakacyjnych zdjęć restauratorka, a chwilę później opublikowała fotografię, której chyba nikt by się po niej nie spodziewał. Gessler leży i uwodzicielsko spogląda w obiektyw aparatu. Co więcej, prezentuje się w wersji naturalnej, a na jej twarzy praktycznie zero makijażu.

Komentarze internautów

"Promienna i śliczna w trwającym stanie zakochania" - zachwyca się jeden z internautów. "Wygląda pani bardzo ładnie w naturalnej odsłonie. Kobieta w zakochaniu promienieje" - komentuje kolejny. "Dobrej nocy pani Magdo. Mam jeszcze większy szacunek do pani po publikacji zdjęć bez burzy loków, bez całego tego mejkapu. Trzeba mieć 'jaja', by to robić, będąc tak popularną osobą. Pokłon!" - podsumowuje inny.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (56)
Zobacz także