Te znaki zodiaku żyją dłużej niż inne. Sprawdź, czy jesteś na liście

Te znaki zodiaku żyją dłużej niż inne. Sprawdź, czy jesteś na liście

Astrologowie twierdzą, że pewne znaki zodiaku żyją dłużej od innych
Astrologowie twierdzą, że pewne znaki zodiaku żyją dłużej od innych
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Jacob Ammentorp Lund
16.01.2023 13:12, aktualizacja: 16.01.2023 15:44

Choć nie da się dokładne przewidzieć długości życia człowieka, astrologowie sądzą, że wpływ na nią może mieć znak zodiaku patronujący dacie naszego urodzenia. Podobno szczególnie trzy znaki mogą mieć nadzieję na długie życie.

Na wszelkiego rodzaju wróżby i horoskopy warto patrzeć z przymrożeniem oka, choć wiele osób traktuje przepowiednie jako np. wskazówki. Jak twierdzą astrologowie, znak zodiaku może mieć wpływ na długość życia. Szczególnie trzy znaki, a w zasadzie wiążące się z nimi cechy osobowości, mogą sprawić, że ich przedstawiciele doczekają późnej starości. Oto one:

Bliźnięta

To zwykle osoby bardzo towarzyskie i żywiołowe, chętnie poznają nowych ludzi, uwielbiają odkrywać nowe miejsca i szybko się uczą. Dzięki temu przez całe życie są bardzo aktywne, a pozytywne nastawienie sprawia, że obronną ręką potrafią wyjść z każdych kłopotów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jeśli w życiu zachowają równowagę pomiędzy pracą i życiem osobistym, a na emeryturze nie zrezygnują ze spędzania czasu na świeżym powietrzu i kontaktów z ludźmi, mają szansę na długie i przyjemne życie.

Lew

Lwy to urodzeni przywódcy. Do ich niewątpliwych zalet należy zaliczyć pewność siebie i wiarę we własne możliwości, a także upór w dążeniu do wyznaczonych celów. Dość łatwo osiągają sukces, a idące za tym często korzyści finansowe sprawiają, że zwykle nie muszą się martwić o stan swojego konta, co pozwala cieszyć się życiem.

Ich skupienie na celu sprawia, że nie zawracają sobie głowy zbędnym zamartwianiem, co pozytywnie wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne. Dzięki temu mogą także liczyć na zdecydowanie dłuższe życie.

Strzelec

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca są zwykle bardzo sympatyczne i lojalne, co sprawia, że wiele osób chętnie przebywa w ich towarzystwie. Zwykle też nie chowają długo urazy, dzięki czemu przez całe życie potrafią zachować "pogodę ducha".

To bardzo aktywni ludzie - lubią uprawiać sporty, co pozwala im się cieszyć dobrym zdrowiem i unikać nie tylko poważnych chorób, ale i drobnych infekcji. Jeśli nie porzucą aktywności fizycznej na emeryturze, mogą liczyć na długie i zdrowe życie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta