Blisko ludziTo najohydniejszy samochód na świecie? Nie do wiary, że ktoś nim jeździł

To najohydniejszy samochód na świecie? Nie do wiary, że ktoś nim jeździł

Najbardziej zaśmiecone auto świata
Najbardziej zaśmiecone auto świata
Źródło zdjęć: © Facebook.com
oprac. AML

08.01.2021 16:48, aktual.: 03.03.2022 04:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeden z internautów pokazał na swoim Facebooku zdjęcie "najbardziej zaśmieconego samochodu świata". Auto jest wypełnione po dach śmieciami, resztkami jedzenia i opakowaniami po fast foodach. "Jak to możliwe, że ktokolwiek do niego wsiadał?" - brzmią komentarze pod fotografią.

Zdjęcie osobówki pełnej śmieci wywołało lawinę komentarzy. Internautów najbardziej zaskakuje to, że ktoś w ogóle wsiadał do auta, w którym piętrzą się pudełka, torby z zakupami, stosy resztek jedzenia i papieru. Nietrudno się domyślić, że w pojeździe nie unosi się zbyt przyjemna woń.

Komentujący zdjęcia zgodnie stwierdzili, że jeśli ktokolwiek jeździł tym samochodem, to był to wyłącznie kierowca, bo wszystkie inne fotele zapełnione były śmieciami.

Mężczyzna, który udostępnił fotografię, nie jest właścicielem pojazdu. Jednak to on postanowił "zaprezentować" zagracone auto. Jego wpis zebrał ponad tysiąc polubień, 3 tysiące komentarzy, a zdjęcia zostały udostępnione ponad 8 tysięcy razy. "Nie rozumiem, jak to możliwe, że ktoś tym jeździł i nie dostał mandatu" - brzmi opis posta.

Komentarze internautów

W licznych komentarzach internauci śmiali się z zamieszczonej fotki: "Lol, to jest szalone", "To z pewnością śmieciara!" - pisali. Inni komentujący wyrazili obrzydzenie widokiem samochodu. "Robi mi się niedobrze” - napisał jeden z internautów.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także