GwiazdyTo tam Aleksandra Kwaśniewska poznała męża. Kuba Badach był na tej samej imprezie

To tam Aleksandra Kwaśniewska poznała męża. Kuba Badach był na tej samej imprezie

To tam Aleksandra Kwaśniewska poznała męża. Kuba Badach był na tej samej imprezie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
11.11.2021 13:05

Aleksandra Kwaśniewska jest w szczęśliwym związku z Kubą Badachem - polskim wokalistą i kompozytorem. W najnowszym wywiadzie zdradziła, gdzie się poznali.

Choć Aleksandrę Kwaśniewską znali wszyscy głównie ze względu na fakt, że jest córką prezydenta Polski, to do show-biznesu weszła z impetem, gdy wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Wtedy jej kariera zaczęła się rozwijać. Obecnie Kwaśniewska współprowadzi program "Miasto Kobiet", który po latach wrócił do TVN Style. Na antenie nie unika kontrowersyjnych tematów, a wiele z nich przenosi do internetu, gdy na swoim instagramowym profilu rozmawia z fanami.

W ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła Żurnaliście na platformie Spotify, wróciła pamięcią do początków kariery i udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Gdyby nie to, być może nigdy nie poznałaby swojego obecnego męża Jakuba Badacha. Dorota Szelągowska i Adam Sztaba po latach przyznali, że to oni zaaranżowali spotkanie

- Generalnie nie żałuje wzięcia udziału w programie, bo nie wiem, jak by się potoczyło moje życie bez "Tańca z Gwiazdami", ponieważ wszystko, co się wydarzyło potem, miało z tym związek. Włącznie z poznaniem męża, którego poznałam na imprezie w domu Adama Sztaby i Doroty Szelągowskiej, którego to Adama Sztabę poznałam w "Tańcu z Gwiazdami" – mówiła.

Dalszy ciąg artykułu znajdziesz pod zdjęciami.

Aleksandra Kwaśniewska wróciła również wspomnieniami do momentu, w którym jej życie całkowicie uległo zmianie.

- Ja teraz ciągle pracuję w mediach, nie wiem, czy bym wpadła na taki pomysł, gdyby nie "Taniec z Gwiazdami". Nie żałuje udziału jako takiego, ale na pewno nie miałam pojęci,a w co się pakuję, ani fizycznie, ani emocjonalnie. Nie potrafiłam sobie wyobrazić, z czym to się je. Wtedy pojawiły się brukowce. Oni się tak rzucili na mnie i śledzili cały czas. Pojawiały się zdjęcia z ukrycia i było mnóstwo artykułów, które były absurdalne. Przypisywano mi w nich cechy osobowości, życiorys. Byłam zmęczona i sfrustrowana tym, że ludzie myśleli, że mnie znają. Dostałam łatkę celebrytki na dzień dobry. Gdybym to mogła zmienić, to bym to zmieniła – mówiła. 

Ślub Kwaśniewskiej i Badacha był wielkim wydarzeniem medialnym. Pobrali się 22 września 2012 r. w Kościele Polowym Wojska Polskiego. "Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji. Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą" – przyznała "Vivie!".

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska © AKPA | AKPA
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także