GwiazdyTomasz Kammel ma problem w pracy? Powód wydaje się zastanawiający

Tomasz Kammel ma problem w pracy? Powód wydaje się zastanawiający

Tomasz Kammel ma problem ze wzrostem koleżanki?
Tomasz Kammel ma problem ze wzrostem koleżanki?
Źródło zdjęć: © AKPA
04.03.2021 12:42

Od niedawna Tomasz Kammel prowadzi program "Pytanie na śniadanie" z Izabellą Krzan, która zastąpiła Marzenę Rogalską. Odejście poprzedniczki było okraszone niemałym skandalem i do tej pory wybrzmiewa echo ostatnich wydarzeń. Choć Kammel próbował robić dobrą minę do złej gry, wiele wskazuje na to, że z nową partnerką wcale nie jest prosto.

Niedługo przed rozpoczęciem nowej ramówki telewizji publicznej i wyemitowaniu niezbyt trafnego spotu reklamującego TVP Kobieta, niespodziewanie odeszła Marzena Rogalska. Prezenterka miała dość całej nagonki i nie chciała być dłużej kojarzona z tą stacją. Szybko zastąpiono doświadczoną dziennikarkę Izabellą Krzan, która współprowadziła dotychczas "Koło Fortuny".

"Mały" problem przy realizacji

Tomasz Kammel i Izabella Krzan dosyć szybko się polubili w nowej pracy, co widać po wielu zamieszczanych zdjęciach prezenterów. Widać, że dobrze odnaleźli się w powierzonych im rolach, ale jak się okazuje zaistniał pewien problem. Krzan jest wysoka i nosi buty na obcasie, przez co jej towarzysz wydaje się od niej nieco niższy.

Po kilku wspólnych odcinkach "Pytania na śniadanie", większość widzów polubiła nową parę prowadzących. Jednak nie wiedzą oni wszystkiego o przygotowaniach do programu. Podobno ze względu na upodobania Krzan do szpilek, operatorzy kamer muszą działać w taki sposób, aby współprowadzący wydawali się równi wzrostem.

"Była Miss Polonia ma 183 cm wzrostu i w obcasach jest tak samo wysoka jak Tomasz Kammel, który przyzwyczaił się do pracy z niższymi kobietami. Operatorzy kamery mają więc nie lada wyzwanie, by kadr ustawiać w taki sposób, by to on wyglądał na sporo wyższego. Tomek musi stawać bliżej kamery, Iza nieco dalej. Ponadto wystosowano prośbę, by Iza zrezygnowała ze szpilek" - stwierdziła osoba pracująca w śniadaniówce.

Marzena Rogalska ma 180 cm wzrostu, ale nie nosiła bardzo wysokich obcasów, jak była Miss Polonia. Jednak prośba skierowana do Krzan w sprawie butów przyniosła zamierzony skutek, bo niedawno pojawiła się w jednym z odcinków mając na sobie kozaki na płaskim obcasie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (118)
Zobacz także