Blisko ludziTwierdzą, że są bliźniaczkami. Dzielą ich trzy lata różnicy

Twierdzą, że są bliźniaczkami. Dzielą ich trzy lata różnicy

Niezwykłe bliźniaczki podbijają TikToka
Niezwykłe bliźniaczki podbijają TikToka
Źródło zdjęć: © TikTok | TikTok

11.07.2022 11:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michel i JJ są nietypowymi bliźniaczkami. Swoją niezwykłą historią podzieliły się na TikToku, szokując internautów. Dla części z nich trudno było uwierzyć, że to wydarzyło się naprawdę. Co dokładnie się stało?

Dwie kobiety zaszokowały użytkowników TikToka, twierdząc, że mimo trzech lat różnicy, są siostrami bliźniaczkami. Wielu internautów nie chciało uwierzyć, że ta historia jest prawdziwa. Wyjaśnienie Michel i JJ jest jednak dość proste. Taką praktykę, na jaką zdecydowali się rodzice tiktokerek, stosuje wiele par na całym świecie.

"Zostałyśmy poczęte w 1996 roku. JJ zamrożono na trzy lata"

Okazuje się, że bliźniaczki zostały poczęte w wyniku sztucznego zapłodnienia. Jajeczko ze starszą siostrą zostało zaimplantowane w 1996 roku. JJ dopiero w roku 2000. W ten oto sposób, mimo odstępu, w pewnym sensie nadal pozostają bliźniaczkami.

- Urodziłyśmy się w różnym czasie, ale zostałyśmy poczęte w tym samym momencie" - stwierdziła jedna z sióstr na TikToku.

Według Medical News Today bardzo dużo rodzin decyduje się na podobny krok - przypadek sióstr nie jest zatem odosobniony.

"Zamrażanie zarodków to procedura, która pozwala ludziom przechowywać zarodki do późniejszego wykorzystania. Człowiek może również zamrozić jajeczka, które nie są zapłodnione. Zarodek powstaje po zapłodnieniu i po tym, jak komórki zaczynają się dzielić" - podkreślił portal.

"To szaleństwo!"

Po tym jak historia Michell i JJ zawitała na TikToku, szybko stała się viralem. W komentarzach rozgorzała spora dyskusja odnośnie tego, jak odnosić się do takich decyzji. Okazało się, że również wśród widzów niezwykłych bliźniaczek jest sporo osób o podobnym doświadczeniu.

"Kiedy pomyślę o tym, że jedna z was była zamrożona przez trzy lata, zaczynam myśleć, że to prawdziwe szaleństwo";

"Mo brat ma 12 lat, a ja 9, zostaliśmy poczęci w tym samym czasie, ale zostałam zamrożona";

"Ja i moje siostry jesteśmy trojaczkami. Spotkało nas dokładnie to samo" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także