Blisko ludziTwierdzi, że została zgwałcona przez Epsteina. Potem miał ją straszyć aligatorami

Twierdzi, że została zgwałcona przez Epsteina. Potem miał ją straszyć aligatorami

Jeffrey Epstein
Jeffrey Epstein
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.03.2021 14:55

Urodzona w Turcji kobieta miała 26 lat, kiedy rzekomo doszło do przerażającego ataku ze strony Jeffreya Epsteina. Koszmar Turczynki trwał w 2008 roku przez około pięć miesięcy. Epstein miał m.in. zmusić kobietę, aby poddała się plastyce pochwy i była jak dziewica. Pokrzywdzona wyznała, że ​​operacja została przeprowadzona "w domu zamożnej osoby", ale się nie udała - kobieta została poważnie okaleczona.

Turczynka zeznała, że poznała Epsteina i Maxwella pod koniec 2006 lub na początku 2007 roku na grillu zorganizowanym przez jej pracodawcę, który dobrze znał Epsteina. Jej szef powiedział jej, że Jeffrey chce wynająć nieruchomość w okolicy.

Epstein miał szybko zainteresować się młodą kobietą i powiedział jej, że chce zatrudnić ją do pracy. Niedługo później zaczął obsypywać ją prezentami i obiecywać pomoc w znalezieniu pracy dla niej i jej ówczesnego męża na "wysoko postawionym" stanowisku.

Okrutny atak

W styczniu 2008 roku, po wielokrotnych prośbach Maxwella, Turczynka zgodziła się pojechać do rezydencji Epsteina w Palm Beach. Na miejscu zastała go nagiego. To wtedy miało dojść do gwałtu, w którym pomogła podobno Maxwell. Po ataku napastnik dał Turczynce 200 dolarów. Kiedy powiedziała, że ​​zadzwoni na policję, Maxwell oświadczyła, że ​​już wezwała funkcjonariuszy. Do posiadłości przybyło dwóch mężczyzn, którzy zagrozili, że aresztują ją za prostytucję, odbiorą syna i deportują.

Epstein i Maxwell po wszystkim zagrozili kobiecie, że jeśli kiedykolwiek powie komuś o ataku, zostanie rzucona na pożarcie aligatorom...

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta