Blisko ludziUkochany Oliwii przestał o siebie dbać. "Prawie nie współżyjemy"

Ukochany Oliwii przestał o siebie dbać. "Prawie nie współżyjemy"

Ukochany Oliwii przestał o siebie dbać. "Prawie nie współżyjemy"
Źródło zdjęć: © iStock.com
18.02.2020 15:47, aktualizacja: 19.02.2020 19:15

Oliwia jest młodą mamą, której zależy na dobrej relacji z partnerem. Przed zajściem w ciążę i urodzeniem dziecka żyła w szczęśliwym związku. Wszystko zmieniło się po urodzeniu synka. Mężczyzna, z którym chciała założyć rodzinę, zaczął zaniedbywać higienę. Doszło do tego, że para praktycznie przestała współżyć.

Dotychczasowe życie Oliwii i Mateusza układało się wzorowo. Kobieta podkreśliła we wpisie na forum Kafeteria, że "ich relacje były dobre zarówno w życiu, jak i w łóżku". Para zaczęła planować założenie rodziny oraz ślub. Jednak życie ich zaskoczyło i doczekali się potomstwa, zanim powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Plany na ślub i wesele musieli odłożyć w czasie, jednak z nich nie zrezygnowali.

Parter Oliwii skupia uwagę na dziecku, nie na niej

Ciąża i pierwsze miesiące życia nowo narodzonego synka Oliwii to czas, kiedy Mateusz sprawdził się jako ojciec, jednak nie jako partner. "Od jakiegoś czasu mnie odpycha, żeby nie powiedzieć obrzydza" – napisała na forum Oliwia. "Chodzi o brak higieny", podkreśla w dalszym wpisie młoda mama. Sugeruje, że mężczyzna nosi tę samą bieliznę przez kilka dni oraz nie bierze prysznica.

Oliwia próbowała delikatnie zasugerować Mateuszowi, aby wziął prysznic, jednak jej zabiegi na nic się zdały. Internauci, którzy nie przeszli obojętnie obok problemu, zasugerowali kobiecie, że jej partner może mieć depresję, a receptą na rozwiązanie sytuacji być może jest szczera rozmowa. Oliwia tym bardziej stresuje się sytuacją, gdyż wielkimi krokami zbliża się termin ich ślubu.

"Chciałabym, żeby widział we mnie kobietę, która ma swoje potrzeby i starał się, chociażby poprzez pokazanie, że jest zadbanym facetem. Chcę widzieć w nim obiekt pożądania" – pisze zrozpaczona Oliwia.

"Może on robi to specjalnie, żeby ciebie zniechęcić do siebie i wymusić rozstanie?" – pyta jeden z forumowiczów.

"Dziewczyny, nie ma się co śmiać i być obrzydzonym. Być może jest chory? Cukrzyca, tarczyca, depresja, ogromne problemy natury psychicznej i wiele innych chorób zwiastujących stan, w którym facet się znajduje. Powinien zrobić sobie podstawowe badania" – napisała internautka.

"Powiedz wprost, co ci nie odpowiada" – dodaje inny użytkownik Kafeterii.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl