UrodaTatuażeTatuaż na stopie. Czy zabieg boli? Jaki wzór najlepiej sprawdzi się w tym miejscu?

Tatuaż na stopie. Czy zabieg boli? Jaki wzór najlepiej sprawdzi się w tym miejscu?

Tatuaż na stopie jest bardzo subtelną i ciekawą ozdobą na skórze.
Tatuaż na stopie jest bardzo subtelną i ciekawą ozdobą na skórze.

13.08.2020 09:28, aktual.: 01.03.2022 13:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tatuaż na stopie bywa coraz częściej wybierany przez kobiety, którym zależy na posiadaniu osobistej i oryginalnej ozdoby ciała. Niezależnie od wzoru tatuaż w tym delikatnym miejscu prezentuje się niezwykle kobieco oraz przyciąga uwagę innych. Jeśli myślisz o tatuażu na stopie, ale wciąż masz wątpliwości, sprawdź co warto o nim wiedzieć.

We współczesnym świecie tatuaż na stopie nikogo nie dziwi. Stał się symbolem trwałej ozdoby, podobnie jak inne tatuaże na ciele. Najczęściej kojarzony jest z subtelnością i delikatnością, dlatego częściej decydują się na tę formę bardziej kobiety niż mężczyźni. Tatuaż na stopie jest naprawdę efektowny, a wzorów do wykorzystania jest wiele.

Tatuaż na stopie – na jaki się zdecydować?

W przypadku tatuażu na stopie możesz zdecydować się na różne kombinacje. Pięknie zaprezentuje się z tylu, ale równie świetnie będzie wyglądać na podbiciu. Niektóre osoby preferują małe symbole, które można wytatuować praktycznie w każdym miejscu na stopie. Bardziej odważni z kolei decydują się na tatuaż na stopie, który posiada szereg szczegółowych detali i ciągnie się nawet do łydki. Jeśli zależy ci na delikatnym tatuażu, postaw na napis lub ważny symbol, a jeśli nie brakuje ci odwagi, pomyśl o kolorowym wzorze.

Tatuaż na stopie – jak bardzo jest bolesny?

Oczywiście problem bólu przy tatuażu na stopie to kwestia całkowicie indywidualna i zależna od każdego. Jednak ze względu na specyfikę miejsca, na stopie znajduje się znikoma ilość tkanki tłuszczowej, ból rzeczywiście może okazać się dokuczliwy. Tatuaż na stopie na pewno boli, ale jeśli decydujesz się na mały wzór, na pewno wytrzymasz i wszystko pójdzie dobrze.

Tatuaż na stopie – jakie wzory są popularne?

Jeśli zastanawiasz się nad tatuażem na stopie, musisz przemyśleć kwestię odpowiedniego wzoru, który okaże się dla ciebie ważny i przede wszystkim będzie prawdziwą ozdobą. Jakie motywy są popularne?

  • Kwiaty – jednym z częściej wybieranych motywów na stopę są różnego rodzaju kwiaty i rośliny, które można połączyć w urocze kompozycje nawet na całej powierzchni. Świetnie zaprezentują się z dodatkiem łodyg i drobnych liści.
  • Napisy – tutaj też dominuje dowolność, ponieważ napis może być złożony z jednego słowa albo całej sentencji. Bardzo ładnie wypadnie pod kostką albo z boku stopy, którą łatwo uwidocznić szczególnie w letnich sandałach.
  • Orient – w tym przypadku możesz pomyśleć o skomplikowanych wzorach, które niekoniecznie muszą przypominać coś konkretnego. Łapacze snów czy delikatne zdobienia wspaniale ozdobią stopę.
  • Zwierzęta – często na stopie pojawiają się urocze tatuaże przypominające zwierzęta. Mogą być to domowi pupile, ale równie dobrze możesz pomyśleć o mitycznym lub bajkowym stworzeniu.
Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)