Trwa ładowanie...

Urodziny córki Olgi Frycz. Przyjęcie w gronie gwiazd

Córka Olgi Frycz i Grzegorza Sobieszka obchodzi roczek. Na jej urodzinowym przyjęciu pojawiła się Natalia Klimas i Maja Bohosiewicz. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia z imprezy.

Share
Urodziny córki Olgi Frycz. Przyjęcie w gronie gwiazd
Źródło: ONS.pl
dvzrdcq

Urodziny córki Olgi Frycz

Córka Olgi Frycz kończy roczek. Na przyjęcie urodzinowe wybrała się Natalia Klimas, która z tej okazji opublikowała nawet post na swoim koncie na Instagramie.
"Pędzimy na urodziny Helenki, córeczki Olgi Frycz. Następnie jedziemy przez całe miasto na babyshower. Potem wracamy żwawo w nasze strony, na herbatkę do Karolina Ferenstein-Kraśko. Co za wspaniała niedziela pełna przyjemnych towarzyskich obowiązków" – czytamy.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Wszystko wskazuje na to, że na imprezie dopisało towarzystwo. Klimas udostępniła już pierwsze InstaStory z przyjęcia. Wynika z niego, że Frycz odwiedziła dzisiaj również jej bliska koleżanka Maja Bohosiewicz. Widać, że zarówno panie, jak i maluchy świetnie się bawią.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek

Helenka jest owocem związku Olgi Frycz z Grzegorzem Sobieszkiem. Ostatnio aktorka poinformowała swoich fanów o rozstaniu z partnerem.

dvzrdcq

"Pomimo prób, ogromnej pracy i chęci, podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić" – napisała na początku września na swoim Instagramie.

Urodziny ich dziecka z pewnością będą trudne dla obojga. Frycz jednak zapowiedziała, że ze względu na dobro córki nie zamierza rezygnować z kontaktów z Sobieszkiem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

dvzrdcq

Podziel się opinią

Share
dvzrdcq
dvzrdcq
Strona Główna WP