Trwa ładowanie...
Moda

Victoria Beckham została redaktor naczelną „Glamour”

Była piosenkarka, projektantka mody, ikona stylu. Victoria Beckham doskonale odnajduje się w każdej nowej roli, szczególnie w tych, które są związane z modą. Tym razem spróbowała swoich sił siedząc za biurkiem redaktor naczelnej brytyjskiej edycji „Glamour”.
Share
Victoria Beckham została redaktor naczelną „Glamour”
Źródło: Eastnews
d3bjz63

Była piosenkarka, projektantka mody, ikona stylu. Victoria Beckham doskonale odnajduje się w każdej nowej roli, szczególnie w tych, które są związane z modą. Tym razem spróbowała swoich sił siedząc za biurkiem redaktor naczelnej brytyjskiej edycji „Glamour”. Beckham na tym stanowisku zastąpiła Cindi Leive. Wydawcy po raz pierwszy zdecydowali się cały wrześniowy numer „Glamour” poświęcić modzie.

Magazyn, nad którym pracowano pięć miesięcy, właśnie trafił do brytyjskich czytelniczek.
„Ludzie często pytają mnie, co chciałabym robić, gdybym nie projektowała mody. Kiedyś pewnie odpowiedziałabym, że chciałabym zostać baletnicą – w końcu trenowałam wiele lat! Ale jeśli nie taniec, to chciałabym zostać redaktorką mody. Zawsze kochałam magazyny poświęcone modzie, odkąd pamiętam, kolekcjonowałam zagraniczne tytuły. Dlatego, gdy zadzwoniła Cindi i zapytała, czy chciałabym gościnnie poprowadzić wrześniowy numer, nie musiałam się długo zastanawiać. Od razu skorzystałam z możliwości współpracy z nią. To było niezwykle ekscytujące, zobaczyć jak moje pomysły wchodzą w życie” - napisała we wstępie do numeru Victoria.

Do wrześniowego numeru Victoria przygotowała między innymi listę modowych zakazów glamour zatytułowaną „To obrzydliwe!” Znalazły się na niej między innymi mokasyny, bermudy, kolczyki do nosa, cieliste „opalone” rajstopy oraz crocsy.

d3bjz63

Choć to tylko jednorazowa przygoda Victorii z magazynem „Glamour”, gwiazda zasugerowała redakcji, kto powinien pojawić się na kolejnych okładkach. Wśród młodziutkich jeszcze kandydatek znalazły się między innymi: aktorka znana z filmu „Hugo i jego wynalazek” Chloe Moretz i piosenkarka Taylor Swift, o której Beckham powiedziała: „jest tak wspaniała, że chciałabym, żeby umawiał się z nią kiedyś mój syn”.

Tymczasem w sesji okładkowej wzięła udział sama Victoria. Na zdjęciu pozuje w pełnej piany wannie z diademem na głowie. Wewnątrz numeru czytelniczki znajdą sesję z Victorią Beckham w poważnej roli redaktor naczelnej.

nmk

d3bjz63

Podziel się opinią

Share
d3bjz63
d3bjz63